Ünlü Bilgileri

Lindsay Lohan Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Lindsay Dee Lohan
Doğum Tarihi: 2 Temmuz 1986
Meslek: Aktris & Şarkıcı

Lindsay Lohan, 2 Temmuz 1986 yılında ABD’de dünyaya geldi. Dina ve Michael Lohan’ınen büyük çocuğudur. Lohan’ın hepsi manken veya oyuncu olan üç küçük kardeşi var: Lohan’la birlikte rol alan Michael Jr., “Ali” olarak bilinen Aliana ve Dakota “Cody” Lohan. Lohan İrlandalı ve İtalyan kökenlidir ve bir Katolik olarak yetiştirilmiştir. Lohan’ın ailesi 1985 yılında evlendi, Lindsay üç yaşındayken ayrıldı ve daha sonra yeniden bir araya geldi. 2005’te yeniden ayrıldılar ve boşanmalarını 2007’de tamamladılar.

Lohan kariyerine üç yaşında Ford Models ile çocuk model olarak başladı. Calvin Klein Kids ve Abercrombie için modellik yaptı ve Pizza Hut ve Wendy’s gibi markaların 60’tan fazla televizyon reklamında ve Bill Cosby ile bir Jell-O reklamında rol aldı. Another World adlı televizyon dizisinde Alexandra “Alli” Fowler’ı canlandırdığında, 10 yaşına geldiğinde, Soap Opera Magazine onun zaten bir şov dünyası emektarı olarak görüldüğünü söyledi.

Lohan, 2004’te aktör Wilmer Valderrama, 2006’da Hard Rock Cafe varisi Harry Morton ve 2008 ve 2009’da DJ Samantha Ronson ile çıkmaya başladı. 2016’da nişanlısı, emlak ajansı Home House Estates’in sahibi ve Dmitry Tarabasov’un oğlu olan Londra merkezli Rus milyoner Egor Tarabasov’du. Daha sonra 2017 yılının ortalarında ayrıldılar.

Lohan, TV’ye özel iki filmde rol aldı, 2000’de Tyra Banks’la birlikte Life-Size ve 2002’de Get a Clue. 2003 yılında, Lohan, Disney’in aile komedisi Freaky Friday’in 2003 versiyonunda Jamie Lee Curtis ile birlikte, bedenlerini değiştiren ve birbirlerinin rollerini üstlenmek zorunda kalan bir anne ve kızı canlandırdı. Freaky Friday, Lohan’a 2004 MTV Film Ödülleri’nde Çığır Açan Performans Ödülü’nü kazandırdı.

Göz Rengi

Yeşil

Saç Rengi

Kızıl

Boyu

Boyu: 165 cm

Kilo

Kilosu: 50 kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 91.5-61-89 cm

Burcu

Yengeç

MELBOURNE, AUSTRALIA – NOVEMBER 05: Lindsay Lohan attends the Channel 10 Marquee on Melbourne Cup Day at Flemington Racecourse on November 05, 2019 in Melbourne, Australia. (Photo by James Gourley/Getty Images)
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu