Ünlü Bilgileri

Meghan Trainor Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Meghan Elizabeth Trainor
Doğum Tarihi: 22 Aralık 1993
Meslek: Şarkıcı

Meghan Trainor, 22 Aralık 1993 yılında Massachusetts’te kelli ve Gary Trainor’ın kızları olarak dünyaya geldi. Trainor’ın Ryan adında bir ağabeyi ve Justin adında bir erkek kardeşi vardır. Altı yaşında, aynı zamanda müzik öğretmeni ve orgcu olan babasıyla birlikte Metodist bir kilisede şarkı söylemeye başladı. Trainor’ın ailesi, babasına bir şarkıcı olmak istediğini söylediğinde onu müzikal ilgi alanlarına devam etmesi için cesaretlendirdi. Trainor , “Heart and Soul” (1938) adlı şarkının kendi düzenlemesiile başladı. Babası her müzik türünü keşfetmesini istedi. Trainor, 12 yaşındayken, teyzesi, küçük kardeşi ve babasının da yer aldığı Island Fusion adlı cover grubunun bir parçası olarak sahneye çıkmaya başladı. Kendi bestelerinin yanı sıra soca müziği de seslendirdiler. Trainor dört yıl boyunca grupta piyano, gitar ve bongo davulları çaldı. 13 yaşında Trainor ilk orijinal şarkısı “Give Me a Chance” yazdı.

Trainor ve ailesi, Sekizinci sınıftayken Nantucket’ı terk etti ve Kuzey Eastham’a taşınmadan önce geçici olarak Orleans, Massachusetts’e taşındı. Nauset Regional High School’a gitti, gitar ve trompet çaldı, üç yıl boyunca bir caz grubunda şarkı söyledi ve amigoluk yaptı. 15 yaşında eski NRBQ üyesi Johnny Spampinato’dan gitar dersleri aldı. Bu süre zarfında Trainor, bestelerini kaydetmek ve üretmek için Logic Studio’yı kullandı ve daha sonra ailesi tarafından yapılan bir ev stüdyosunda bağımsız olarak çalıştı.

15-17 yaşları arasında Trainor, yazdığı, kaydettiği, yaptığı ve ürettiği üç şarkıyı bağımsız olarak yayımladı. 2009 ve 2010 yıl ortası aylarında Berklee College of Music’te Yaz Performans Programı’na kaydoldu. İlk albümü Meghan Trainor 25 Aralık 2009’da yayımlandı. 6 Nisan 2010’da “Take Care of Our Soldiers” şarkısını yayımladı. Ertesi yıl Trainor, I’ll Sing with You ve Only 17 ile akustik albümlerini yayımladı.

Trainor, aktör Daryl Sabara ile 2014 yılında Los Angeles’ta bir ev partisinde tanıştı ve Temmuz 2016’da çıkmaya başladılar. Çift 22 Aralık 2017’de nişanlandı ve tam bir yıl sonra evlendiler.

Göz Rengi

Yeşil

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 164 Cm

Kilo

Kilosu: 68 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 99-74-99 Cm

Burcu

Oğlak

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu