Ünlü Bilgileri

Lily-Rose Depp Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Lily-Rose Melody Depp
Doğum Tarihi: 27 Mayıs 1999
Meslek: Aktrist & Model

Lily-Rose Depp, 27 Mayıs 1999 tarihinde Paris’in batısındaki Neuilly-sur-Seine, Fransa’da doğdu. Amerikalı aktör, yapımcı ve müzisyen Johnny Depp ve Fransız şarkıcı oyuncu ve model Vanessa Paradis’in kızıdır. Depp’in John “Jack” Christopher Depp III adında küçük bir erkek kardeşi vardır. Fransız aktris Alysoon Paradis teyzesi’dir. Depp aynı zamanda sömürge özgürlük savaşçısı Elizabeth Key Grinstead’in torunudur.

Depp, oyunculuk kariyerine Eylül 2014’te Toronto Uluslararası Film Festivali’nde düzenlenen Tusk’ta cameo rolü ile başladı. Arkadaşı Harley Quinn Smith, babası ve filmin yönetmeni Kevin Smith ile birlikte rol aldı. 2015 yılında Depp, Ekim ayında yayınlanan “All Around the World” adlı müzik videosunda İrlandalı rapçi Rejjie Snow ile birlikte yer aldı. Film çalışmalarına ek olarak, Depp çeşitli moda dergilerinin kapağında yer aldı ve 2015’ten beri Chanel marka elçisi oldu. 2018’de Depp , Vincent Mariette’in yönettiği bir Fransız filmi olan yarı korku filmi Les Fauves’da ( Savage ) Laurent Lafitte’nin karşısında rol aldı. Filmin prömiyeri Ekim 2018’de Fransa’da yapıldı. Aynı yıl, Depp , Louis Garrel’in yönettiği ve Oscar ödüllü Jean-Claude Carrière tarafından ortaklaşa yazılan romantik komedi A Faithful Man’de rol aldı. Haziran 2019’da Depp, Fransız bağımsız kısa filmi Quel Joli Temps Pour Jouer Ses Vingt-ans ( My Last Lullaby ) ‘ de teyzesi Alysson Paradis ile birlikte oynadı.

Depp, şarkıcı Marilyn Manson’un vaftiz kızıdır. Hem İngilizce hem de Fransızca bilmektedir. Oyunculuk kariyerine odaklanmak için 2016’da liseden ayrıldı. Geçmişte anoreksiyayla mücadele etti ve iyileşti. Oy kullanmak için çok genç olmasına rağmen, Depp 2016 Demokrat Parti başkanlık ilkeleri sırasında Bernie Sanders’ı destekledi. Şubat 2017’de Depp ve annesi Vanessa Paradis, Our City of Angels dergisi için poz verdi. Dergiden elde edilen gelir Planned Parenthood’a bağışlandı.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 160 Cm

Kilo

Kilo: 47 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-61-84 Cm

Burcu

İkizler

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 1.7]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu