Ünlü Bilgileri

Eva Gutowski Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Eva Marisol Gutowski
Doğum Tarihi: 29 Temmuz 1994
Meslek: YouTuber

Eva Gutowski, 29 Temmuz 1994 yılında ABD’de dünyaya geldi. Youtube’da 11 milyondan fazla abonesi olan Amerikalı YouTuber ve aktris. Brea, Kaliforniya’daki Brea Olinda Lisesi’nden mezun oldu. Ayrıca Fullerton California State Üniversitesi’nde okudu. Variety’nin Famechangers Digital Star Rank listesinde #4 sırada yer aldı. İnsanlar onu YouTube’un en hızlı büyüyen yıldızı olarak adlandırdı. 2016’nın ortalarında Escape the Night’ın ilk sezonunda “The Journalist” (Gazeteci) olarak oynadı. 2019’da PETA reklamında, memelileri ve diğer hayvanları tanklara hapseden deniz parklarını protesto etti.

Gutowski, Afrika kökenli Amerikalı, Alman, İrlandalı, Polonyalı ve Porto Riko etnik kökenlidir. Gutowski vegan ve kendi yemeklerini yapmayı sevdiğini söylüyor çünkü “Pişirdiğim şeye ne koyarsam sağlıklı olduğunu biliyorum.”

Eylül 2016’da Gutowski, Twitter platformunda hayranlarına biseksüel olduğunu açıkladı. Şöyle devam etti: “Ben, 12 yaşından beri kim olursa olsun, birine aşık olmaya hazırım. Erkek ya da kız.” Gutowski şu anda 2020 yılından bu yana fotoğrafçı Olav Stubberud çıkıyor.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Kahverengi (Boyalı Sarışın)

Boyu

Boyu: 167 Cm

Kilo

Kilosu: 54 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-58.5-86 cm

Burcu

Aslan

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu