Ünlü Bilgileri

Greeicy Rendón Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Greeicy Yeliana Rendón Ceballos
Doğum Tarihi: 30 Ekim 1992
Meslek: Aktris & Şarkıcı & Model

Greeicy Rendón, 30 Ekim 1992 yılında Kolombiya’da dünyaya geldi. Luis Alberto Rendón ve Lucy Ceballos’un kızıdır. Genç yaşta oyunculuk ve müziğe ilgi duyduğunu, bu yüzden ailesinin yardımıyla oyunculuk, piyano, flüt, gitar ve şan dersleri almaya başladı.

İlk televizyon görünümü, 2007 yılında, şarkıcı José Gaviria’nın sponsorluğunu yaptığı Factor Xs realite şovunun ikinci sezonundaydı ve kazanan olmamasına rağmen, realite şovuna katılımı ona fırsat tanınmasına yardımcı oldu. oyunculuk dünyasına girmesini sağlayan bir oyuncu kadrosuna dahil edildi. İlk televizyon rolünü 2009’da Carolina Parra rolüyle When the Sun Rises adlı pembe dizide oynadı. Ertesi yıl Sergio Cabrera tarafından La Pola adlı pembe dizide Sierva’yı oynaması için çağrıldı.

Aylar sonra, 2009’da aynı adlı Şili telenovela uyarlaması olan Donde está Elisa’nın ana kadrosunda yer aldı ve burada Marcela’yı canlandırdı. Aynı yıl, Los años wonderful’un Kolombiya uyarlamasında Karen’ı canlandırdı. 2013’te dramatik pembe dizi La prepago’da Johanna Barrera’yı canlandırdı. Aynı yıl RCN Television ve Televideo yapımcıları tarafından Chica vampiro televizyon dizisinin baş kahramanı seçildi. Dizi 14 Mayıs 2013’te Kolombiya’da gösterime girdi. Kolombiya’daki prömiyerinden sonra İtalya’da prömiyeri yaptı. ve başarılı olduğu Fransa, Latin Amerika, İspanya, Portekiz, Romanya, Rusya ve Polonya’da Nickelodeon ve Disney Channel’da yayınlandı.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 168 cm

Kilo

Kilosu: 54 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-89 Cm

Burcu

Akrep

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu