Ünlü Bilgileri

Hannah Stocking Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Hannah Stocking-Siagkris
Doğum Tarihi: 4 Şubat 1992
Meslek: İnternet Ünlüsü & YouTuber & Model

Hannah Stocking, 4 Şubat 1992 yılında ABD’de dünyaya geldi. Holly ve Jon’un kızıdır. Yunan, Ermeni, Ukrayna ve Macar kökenlidir. Daha sonra Stocking, biyoloji ve kimya okuyup voleybol oynadığı Kaliforniya Dominik Üniversitesi’ne gitmek için Kaliforniya’ya geri döndü. 1 Ağustos 2013’te “Kızlar erkeklere karşı nasıl tepki verir? Erkekler kızlara nasıl tepki verir” adlı ilk Vine videosunu yayınladı. 2014 yılında G-eazy’nin “Tumblr Girls” adlı müzik videosunda yer aldı.

Blink-182’nin “She’s Out of Her Mind” videosunda Lele Pons ve Vale Genta ile birlikte rol aldı. Ayrıca Tyler Perry’nin korku komedi devam filmi Boo 2’de Anna rolünü oynadı. Aralık 2017’de Stocking, Lele Pons ile birlikte Dubai’nin Vidxb kongresinin konuk yıldızları olarak yer aldı ve burada dijital yaratıcılar olarak başarı hikayelerini paylaştılar. Şubat 2018’de, Stocking’in önemli toplumsal konuları çevreleyen içerik oluşturmaya odaklanan bir medya şirketi olan ATTN ile ortaklık yaptığı açıklandı. Stocking, bu ortaklıkta YouTube kanalı için bilime dayalı videolar oluşturdu.

Shots Studios’un başrollerini paylaştığı Anwar Jibawi, Pons ve Rudy Mancuso ile birlikte çalışarak şirketin Amigos komedi dizisinde yer aldı. Stocking, 2019’da alanında küresel bir şovmen ve öncü olarak elde ettiği başarılar nedeniyle Birleşmiş Milletler’de Kadın Girişimcilik Günü Öncü Ödülü alan ilk video üreticisi oldu. Bu ödül Kongre Tutanağına konuldu ve tarihte kalacak.

Göz Rengi

Yeşil

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 177 Cm

Kilo

Kilosu: 62 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 91.5-63.5-94 cm

Burcu

Kova

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu