Ünlü Bilgileri

Eva Mendes Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Eva de la Caridad Méndez
Doğum Tarihi: 5 Mart 1974
Meslek: Aktris & Model & Tasarımcı

Eva Mendes, 5 Mart 1974 yılında Amerika’da dünyaya geldi. Miami, Florida’da Kübalı anne ve babası Eva Pérez Suárez ve Juan Carlos Méndez’in çocuğu olarak dünyaya gelen Mendes, annesi tarafından Los Angeles’ın Silver Lake semtinde büyüdü. Anne ve babasının boşanmasının ardından annesi Mann’s Chinese Theatre’da ve daha sonra bir havacılık şirketinde çalıştı ve babası et dağıtım şirketi kurdu. Mendes’in juan Carlos Méndez Jr. (1963-2016) adında bir ağabeyi vardı. Ayrıca Janet adında bir ablası ve Carlos Alberto “Carlo” Méndez adında küçük bir üvey kardeşi vardır. Glendale’deki Hoover Lisesi’ne gitti ve daha sonra Northridge’deki California State Üniversitesi’nde pazarlama okudu, ancak Ivana Chubbuck’ın altında oyunculuk yapmak için üniversiteden ayrıldı.

Mendes oyunculuk kariyerine bir yetenek yöneticisinin fotoğrafını bir arkadaşının portföyünde görmesiyle başladı. İlk film rolü, Orta Amerika’da kaybolan bir grup gençten biri olan Corn V: Fields of Terror filminin doğrudan videoya çekilen korku filmi Çocuklar’da ydı. Mendes performansından hayal kırıklığına uğradı ve kısa süre sonra bir oyunculuk koçu tuttu. Daha sonra Will Ferrell ve Chris Kattan, fantezi aile filmi My Brother the Pig (1999) bir hizmetçi ile Roxbury (1998) de komedi A Night bir nedime rolleri üstlendi. Mendes, Steven Seagal ile başrolü paylaştığı Exit Wounds (2001) adlı aksiyon filminde rol aldı. film dünya çapında 73 milyon doların üzerinde gişe hasılatı yaptı.

Mendes, 2002-2010 yılları arasında yönetmen George Augusto ile çıktı. 2011’de Ryan Gosling ile çıkmaya başladı. Çiftin iki kızı vardır. İlki 2014’te doğdu ve ikincisi 2016’da doğdu. Mendes hem etik hem de sağlık nedenleriyle bir pescatarian olduğunu söyledi. Ayrıca Transandantal Meditasyon uyguluyor.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

168 Cm

Kilo

55 Kg

Vücut Ölçüleri

89-63,5-91 Cm

Burcu

Balık

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu