1. Ana Sayfa
  2. Ünlü Bilgileri

Ellen Page Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Ellen Page Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi
+ - 0

Tam Adı: Ellen Grace Philpotts-Page
Doğum Tarihi: 21 Şubat 1987
Meslek: Aktris

Ellen Page, 21 Şubat 1987 yılında Kanada’da dünyaya geldi. Page, Öğretmen Martha Philpotts ve grafik tasarımcı Dennis Page’in kızıdır.

Page ilk olarak 1997’de 10 yaşındayken CBC televizyon filmi Pit Pony’de kamera karşısına geçti. Bu birkaç küçük Kanada filmleri (Marion Bridge, onun ilk uzun metrajlı film rolü de dahil olmak üzere) ve televizyon dizilerinde daha fazla rolalmasına yol açtı. 16 yaşında, Avrupa’da çekilen bağımsız bir film olan Mouth to Mouth filminde rol aldı. X-Men: The Last Stand (2006) ve X-Men: Days of Future Past (2014) filminde duvarlardan geçebilen Kitty Pryde rolünde yer aldı. Teen Choice Ödülü’ne aday gösterildi.

2008’de Page, ABD’nin Burma Kampanyası için bir çevrimiçi reklam serisine katılan ve Burma’daki askeri diktatörlüğe son verilmesi çağrısında bulunan 30 ünlüden biriydi. Kendisini seçim yanlısı bir feminist olarak tanımlar. Gençliğinde Budist okuluna gitti ve meditasyon ve yoga yaptı. Vegan bir yaşam tarzı yaşamakta. 14 Şubat 2014’te Page, İnsan Hakları Kampanyası’nın Las Vegas’taki “Time to Thrive” konferansında yaptığı konuşmada eşcinsel olduğunu açıkladı. Ocak 2018’de Page dansçı ve koreograf Emma Portner ile evlendi.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 155 Cm

Kilo

Kilosu: 48 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-58,5-84 Cm

Burcu

Balık

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Yazar Hakkında

Yorum Yap