Ünlü Bilgileri

Brie Larson Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Brianne Sidonie Desaulniers
Doğum Tarihi: 1 Ekim 1989
Meslek: Aktrist

Brie Larson, 1 Ekim 1989 yılında Ameria’da dünyaya geldi. Çoğunlukla evde eğitim aldı. Erken yaşamını anlatan Larson, “düz bağcıklı ve kare” olduğunu ve annesiyle yakın bir bağ paylaştığını, ancak utangaç ve sosyal kaygıdan muzdarip olduğunu söyledi. Yaz boyunca, kuzenlerini yaptığı ve garajında ​​çektiği kendi ev filmlerini yazıp yönetti. Altı yaşında oyuncu olmaya ilgi duyduğunu ifade etti ve daha sonra “yaratıcı sanatlar her zaman içimde olan bir şeydi” dedi. Aynı yıl San Francisco’daki Amerikan Konservatuarı Tiyatrosu’na kabul edilen en genç öğrenci olduğu eğitim programına seçildi. Larson, ailesi yedi yaşında boşandığında travma yaşadı. Babasıyla işlevsiz bir ilişkisi vardı; “Çocukken onu anlamaya ve durumu anlamaya çalıştım. Ama kendine bir iyilik yapmadı. Gerçekten bir ebeveyn olmak istediğini sanmıyorum.” Dedi. Ayrıldıktan kısa bir süre sonra Heather, Larson’un oyunculuk tutkusunu yerine getirmek için iki kızı ile Los Angeles’a taşındı. Maddi sıkıntıları olduğundan Burbank’taki Hollywood stüdyolarının yakınındaki küçük bir dairede yaşıyorlardı. Larson, “Yatağın duvardan çıktığı ve her birinin üç giyim eşyası olan tek odalı berbat bir dairemiz vardı.” Buna rağmen, Larson o dönemin hoş anılarını anlattı ve annesini onlar için elinden gelenin en iyisini yaptığını söyledi.

Larson’un ilk büyük rolü, Bob Saget’ın karakterinin küçük kızı Emily, 2001–02 televizyon programında bir sezon boyunca yayınlanan WB sitcom Raising Dad’da oldu. Daha sonra ABC sitcom Hope & Faith için işe alındı, ancak o ve diğer bazı oyuncuları, dizi satıldıktan sonra oyuncu kadrosundan çıkarıldı. 2003 yılında Disney Channel’de Beverley Mitchell ile birlikte rol aldı. Larson, gitar çalmayı öğrendiğinde 11 yaşında müziğe ilgi duydu. Bir müzik yöneticisi onu kendi şarkılarını yazmaya teşvik etti ve kendi web sitesine parça kaydetmeye ve parçaları yüklemeye başladı. Marvel Studios’un ilk kadın önderliğindeki filmi olan Marvel Cinematic Universe süper kahraman filmi Captain Marvel’da (2019) Carol Danvers / Captain Marvel rolünü oynadı. Başlangıçta böyle yüksek profilli bir rol üstlenmeye şüpheyle yaklaşsa da, genç kadınları güçlendirmek için bir platform olarak gördükten sonra kabul etti ve karakterin kusurları ve insanlığı ile bir bağlantı buldu. Role hazırlanırken dokuz ay boyunca judo, boks ve güreş eğitimi aldı ve Nellis Hava Kuvvetleri Üssü’ndeki servis personeli ile etkileşime girdi.

Larson kişisel hayatını tartışmak konusunda tereddüt ediyor ve onu rahatsız eden röportajlarda soruları cevaplamayı reddediyor. Özel olma arzusu sorulduğunda, kusurları için yargılanmaktan korktuğunu ve mahremiyetin tipik olarak çok çeşitli parçaları oynamaya izin vermediğini söyledi.

  • Larson , 2013 yılında Phantom Planet grubunun müzisyeni ve baş şarkıcısı Alex Greenwald’la çıkmaya başladı ve 2016’dan 2019’a nişanlandılar.
  • Larson, “insan durumunu” gösteren ve “insanları kendileriyle ve dünyanın geri kalanıyla daha bağlantılı hissettiren” filmlerle ilgilendiğini söyledi.
  • Aktif olarak sosyal medyayı kullanmakta.
  • 2019 yılında Time dergisinin en etkili 100 kişiden birisi seçildi.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 170 Cm

Kilo

Kilo: 58 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-89 Cm

Burcu

Terazi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu