Ünlü Bilgileri

Kehlani Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Kehlani Ashley Parrish
Doğum Tarihi: 24 Nisan 1995
Meslek: Şarkıcı

Kehlani, 24 Nisan 1995 yılında Amerika’da dünyaya geldi. Etnik kökenini Siyah, Beyaz, Amerikan Yerlisi, Filipinli ve Meksikalı. Uyuşturucu bağımlısı olan babası, Kehlani çocukken öldü. Gençlik yıllarında Oakland Sanat Okulu’na gitti ve burada başta bale ve modern dans olmak üzere çeşitli dans eğitimi aldı. Hayatının başlarında, Kehlani Juilliard Okulu’nda dansçı olarak antrenman yapmak istiyordu, ama ortaokulda dizinden sakatlandı, bundan dolayı müziğe yöneldi. Mariah Carey’nin en sevdiği sanatçı olduğunu söyledi. 14 yaşındayken, Kehlani poplyfe grubuna katılmak için işe alındı.

Kehlani’nin şarkıcılık kariyeri poplyfe adlı grubun vokalisti ve üyesi olarak başladığı zaman başladı. İki yıl içinde grup, Bay Area ve diğer şehirlerde performans sergiledi. 2011’de America’s Got Talent’ın altıncı sezonu için seçmelere katıldılar ve dördüncü oldular. America’s Got Talent’ın sona ermesinden sonra, Kehlani anlaşmazlıklar nedeniyle PopLyfe’den ayrıldı. Sözleşme gereği altı ay boyunca müzikle ilgili bir çalışma yapamadı. 2012 ve 2013’te, Kehlani evsiz kaldı, evden eve taşındı ve sık sık kanepelerde uyudu. Lise son yılında yasal vasisi olmadan Los Angeles, Kaliforniya’ya taşındı. 2013’te America’s Got Talent’ın sunucusu olan Nick Cannon PopLyfe’nin çıkışı sırasında, Kehlani’yi arayıp rap grubuna katılıp katılmyacağını sordu. İlk başta kabul etti ve Los Angeles’a gitti, ancak grubun gidişatını beğenmedi ve Oakland’a geri döndü. Para ve yiyecek konusunda yardımcı olmak için, kısa bir süreliğine satmak için marketlerdeki eşyaları çalmaya karar verdi. Aylar sonra Kehlani, SoundCloud’da “ANTISUMMERLUV” adlı ilk solo şarkısını yayınladı. Cannon şarkıyı duyduktan sonra onu geri aradı ve Los Angeles’ta bir daire satın aldı.

Kehlani, 12 Ekim 2018 tarihinde bir kız çocuğu olan ilk çocuğuna hamile olduğunu, babası Javaughn Young-White, gitaristi ve komedyen Jaboukie Young-White’ın kardeşi olduğunu duyurdu. Aralık 2018’de doğum öncesi depresyon ve hamileliğinin göründüğünden daha zor olduğunu anlattı. 23 Mart 2019’da Kehlani, kızı Adeya Nomi Parrish YoungWhite’ı evinde dünyaya getirdi.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

164 Cm

Kilo

51 Kg

Vücut Ölçüleri

84-63,5-84 Cm

Burcu

Boğa

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu