Ünlü Bilgileri

Charli D’Amelio Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Charli Grace D’Amelio
Doğum Tarihi: 1 Mayıs 2004
Meslek: TikTok Yayıncısı & Dansçı

Charli D’Amelio, 1 Mayıs 2004 yılında ABD’de dünyaya geldi. Eski Cumhuriyetçi Connecticut Senato adayı Marc D’Amelio’nun ve Level 4 Collective Showroom’un kurucusu/CEO’su ve fotoğrafçı ve eski model Heidi D’Amelio’nun kızlarıdır. Charli 3 yaşında dans etmeye başladı ve TikTok’a başlamadan önce 10 yılı aşkın bir süredir eğitimli bir dansçıydı.

D’Amelio ilk olarak 30 Mart 2019’da TikTok’ta arkadaşıyla birlikte video yayınlamaya başladı. Ekim 2019’da dansçı Jalaiah Harmon tarafından yaratılan “Renegade” adlı dans videosu yayınlamaya başladı ve daha sonra sosyal medyada dansı popülerleştirmesiyle ünlendi ve “Renegade’in CEO’su” olarak anılmaya başlandı. Kasım 2019’da kız kardeşi Dixie ile birlikte TikTok içerik evi The Hype House’a katıldı ancak Mayıs 2020’de ayrıldı.

D’Amelio, Ocak 2020’de tiktok yıldızı ve Hype House’un kurucularından Chase Hudson ile çıkmaya başladı. Aynı yılın Nisan ayında Hudson ile ayrıldıklarını açıkladılar.D’Amelio, Black Lives Matter hareketini açıkça destekledi ve George Floyd protestoları sırasında TikTok’un George Floyd cinayetini kınayan bir video yayınladı. Nisan 2020’de, COVID-19 salgını sırasında hastane personeli için kritik malzemelerin sağlanmasına yardımcı olmak için memleketi Norwalk, Connecticut’taki Norwalk Hastanesi’ne 50.000 dolar bağışladı.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 170 Cm

Kilo

Kilosu: 53 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-58,5-84 Cm

Burcu

Boğa

Alakalı; Dixie D’Amelio
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu