Ünlü Bilgileri

Rowan Blanchard Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Rowan Blanchard
Doğum Tarihi: 14 Ekim 2001
Meslek: Aktris

Rowan Blanchard, 14 Ekim 2001 yılında ABD’de dünyaya geldi. Yoga eğitmeni Elizabeth ve Mark Blanchard-Boulbol’un kızıdır. Baba tarafından büyükbabası Orta Doğu’dan gelen bir göçmendi, baba tarafından Suriye kökenli ve anne tarafından Ermeni soyundan geliyor ve babaannesinin ataları İngiltere, Danimarka ve İsveç’tendir. Adını Anne Rice’ın The Witching Hour’daki bir karakterden almıştır. Rowan’ın iki kardeşi var, Carmen ve Shane.

Blanchard oyunculuğa 2010 yılında beş yaşındayken başladı ve ilk olarak The Back-up Plan’da Mona’nın kızı olarak rol aldı ve Disney Junior Original Series Dance-a-Lot Robot’un caitlin rolünde ana oyuncu kadrosunda yer aldı. Ocak 2013’ün sonlarında Blanchard, Disney Channel dizisi Girl Meets World’de Riley Matthews rolünü canlandırdı. Blanchard, 2017’den 2018’e kadar ABC dizisi The Goldbergs’te yinelenen bir rol oynadı. Eylül 2017’de Blanchard, Şubat 2018’de yayınlanan Still Here adlı bir kitap yayınlayacağını duyurdu. Blanchard ayrıca Mart 2018’de gösterime giren A Wrinkle in Time adlı uzun metrajlı film uyarlamasında da rol aldı.

Blanchard, feminizm, insan hakları ve silahlı şiddet gibi alanlarda kamusal bir aktivisttir. Bu konularla ilgili yorumlarının çoğu Twitter veya Tumblr üzerinden yayınlanırken, feminist bir kampanya olan #TeamHeForShe’nin bir parçası olarak BM Kadınları ve ABD Ulusal Komitesinin yıllık konferansında konuştu. Ocak 2016’da attığı bir dizi tweet’te, geçmişte “sadece erkeklerden hoşlanan” olmasına radan “her cinsiyeti sevmeye açık” olduğunu ve bu nedenle kendisini eşcinsel olarak tanımladığını belirtti.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 165 cm

Kilo

Kilosu: 54 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-61-86 Cm

Burcu

Terazi

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu