Ünlü Bilgileri

Rebel Wilson Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu

Tam Adı: Melanie Elizabeth Bownds
Doğum Tarihi: 2 Mart 1980
Meslek: Aktris & Komedyen & Yazar

Rebel Wilson, 2 Mart 1980 yılında Avustralya’da dünyaya geldi. Annesi Sue profesyonel bir köpek bakıcısıdır. Wilson Kenthurst, Parramatta ve Castle Hill banliyölerinde büyüdü. Tara Anglikan Kız Okulu’na gitti. 1997 yılında Yüksek Okul Sertifikası’nı Gıda Teknolojisi bölümünden tamamladı. Wilson’ın üç kardeşi vardır. İlk kariyer seçimi matematikti. The Sydney Morning Herald’a, “Lisede çok akademiktim ve sayılar konusunda her zaman iyiydim.” dedi. New South Wales Üniversitesi’ne girdi, 2009’da Bachelor of Arts (Tiyatro ve Performans Çalışmaları) ve Bachelor’dan mezun oldu.

2003 yılında Nicole Kidman tarafından finanse edilen ATYP International bursunu kazandıktan sonra New York’a taşındı. Sydney Theatre Company’de yer aldı ve Melbourne Uluslararası Komedi Festivali’nde sahne aldı. İlk kez 2002 yılında Sydney’de oynadığı ve yapımcılığını üstlendiği sahne müzikali The Westie Monologues ile kamuoyunun dikkatini çekti. Avustralya’da Wilson, SBS komedi dizisi Pizza’daki Toula rolüyle ve Lucy, Fat Mandi ve Karla Bangs gibi skeç komedi dizisi The Wedge’deki çeşitli karakterlerle tanınır. Fat Pizza ve Ghost Rider adlı uzun metrajlı filmlerde de rol aldı. 2008’de SBS One’daki müzikal komedi dizisi Bogan Pride’ı yarattı, yazdı, yapımcılığını üstlendi ve oynadı ve ayrıca doğaçlama Nine Network dizisi Monster House’da rol aldı.

Temmuz 2011’de Wilson, Avustralya’daki kilo verme ve beslenme şirketi Jenny Craig’in sözcüsü oldu. Ocak 2012’de Daily Telegraph’a programa kaydolduğundan beri 10 kilo (22 lb) kaybettiğini söyledi. Wilson, kontratında aynı boyutta kalması gerektiğini belirttiği için, Pitch Perfect yapımcılarının çekimler sırasında daha fazla kilo vermesine izin vermediklerini belirtti. Film taahhütleri sona erdiğinde, 80 kilogram (180 lb) olan hedef ağırlığına ulaşmak için diyetine yeniden başlayacağını söyledi. Wilson ve onun Nedimeler rol arkadaşı Matt Lucas, Eylül 2012’den 2015’e kadar Batı Hollywood’da birlikte yaşadılar.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 159 cm

Kilo

Kilosu: 91 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 102-74-99 Cm

Burcu

Balık

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu