Ünlü Bilgileri

Olivia Culpo Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Olivia Frances Culpo
Doğum Tarihi: 8 Mayıs 1992
Meslek: Model

Olivia Culpo, 8 Mayıs 1992 yılında Amerika, Rhode Island, Cranston’da doğdu. Cranston’un Edgewood mahallesinde büyüdü. Culpo, St. Mary Academy – Bay View’a ve daha sonra Boston Üniversitesi’ne gitti, ancak mezun olmadı. İkinci sınıfta çello eğitimi almaya başladı ve Rhode Island Filarmoni Gençlik Orkestrası, Rhode Island Filarmoni Oda Topluluğu, Bay View Orkestrası ve Rhode Island All-State Orkestrası’nda çaldı. Girdiği ilk yarışmasında 2012 Miss Rhode Island ABD yarışmasını kazandıktan sonra, 3 Haziran 2012’de Miss USA yarışmasını da kazandı. 6 Temmuz 2012’de Rhode Island’ın Cranston şehri, yarışmasında kazandığı için Culpo için bir kutlama düzenledi. Cranston Belediye Binası’nda düzenlenen açık hava töreninde Belediye Başkanı Allan Fung, Culpo’ya şehrin anahtarını verdi.

Culpo, Amerika Birleşik Devletleri’ni 19 Aralık 2012’de Nevada Las Vegas’ta düzenlenen Miss Universe yarışmasında temsil etti ve yarışmayı kazandı. Unvanı kazanan Amerika Birleşik Devletleri’nden sekizinci ve 1997’den beri ilk temsilci oldu. 2013’ten 2015’e kadar Culpo, müzisyen Nick Jonas’ı çıktı. Kasım 2015 yılına kadar futbolcu Tim Tebow ile çıktı. 2019 yazında futbolcu Christian McCaffrey ile çıkmaya başladı.

  • Olivia’nın Miss Rhode Island yarışmasına girmek için giydiği elbise 20 dolarlık kiralık bir elbiseydi. Elbise çok kısaydı ve arkasında bir delik vardı.
  • Trump’ın seçimlerdeki galibiyetindeki rolüne rağmen Olivia, maliye politikaları nedeniyle Ronald Reagan’ı destekliyor.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

166 Cm

Kilo

52 Kg

Vücut Ölçüleri

81-64-89 Cm

Burcu

Boğa

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu