Ünlü Bilgileri

Martina (Tini) Stoessel Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu

Tam Adı: Martina Alejandra Stoessel Muzlera
Doğum Tarihi: 21 Mart 1997
Meslek: Aktrist & Model & Şarkıcı & Dansçı

Martina Stoessel, 21 Mart 1997 yılında Arjantin’de dünyaya geldi. Kendisinden bir yaş büyük Francisco adında erkek kardeşi var. Stoessel sanatsal eğitimine genç yaşta yerel Buenos Aires’te şarkı söyleme, piyano, müzikal komedi, müzikal tiyatro ve dans eğitimi aldı. 2007 yılında Stoessel popüler Arjantinli çocuk telenovela, ilk sezonunda rolü Patito Feo’da “Martina” olmuştur. 2011 yılında Stoessel, Shannon Saunders’ın ” Tu Resplandor ” adlı “The Glow” şarkısının İspanyolca versiyonunu kaydetti ; şarkı Disney Princess: Fairy Tale Songs albümüne dahil edildi. Şarkıyı 31 Aralık 2011’de Celebratón adlı Disney Channel Latin America etkinliğinde gerçekleştirdi. Şarkı daha sonra Mart 2012’de dizi için bir albümde yayınlandı.

Stoessel’in babası , daha sonra ağın yaklaşan televizyon dizisi Violetta’nın başrolü için seçmeler hakkında bilgi veren Disney Channel yapımcılarına ilgisiz bir proje sundu. 2011’in sonlarında, yoğun bir döküm sürecinden sonra Stoessel, Disney Channel Latin Amerika , Avrupa , Orta Doğu ve Afrika arasında ortak yapım olarak başlatılan ara-odaklı bir müzik dizisi olan dizide ana rolü aldı. Stoessel ve Violetta’nın oyuncularından bazıları Tini: The Movie filmini çekti . Film, televizyon dizisinin son uluslararası turu için konser durakları arasında çekildi. Prodüksiyon 7 Ekim 2015’te başladı ve Aralık 2015’in ortalarında sona erdi ve filmin Sicilya , Cádiz , İspanya, Madrid ve Buenos Aires gibi çeşitli uluslararası yerlerde çekildi . Filmin sahnelerini içeren bir fragman Aralık 2015’in sonlarında yayınlandı.

Stoessel , ebeveynleri ve erkek kardeşi ile Buenos Aires’te San Isidro’da yaşıyor. İyi derecede İspanyolca, İtalyanca ve İngilizce bilmektedir.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Kahverengi (Doğal)

Boyu

167 Cm

Kilo

54 Kg

Vücut Ölçüleri

81-59-84 Cm

Burcu

Koç

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu