Ünlü Bilgileri

Lily Allen – Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Lily Rose Beatrice Allen
Doğum Tarihi: 2 Mayıs 1985
Meslek: Şarkıcı

Lily Allen, 2 Mayıs 1985 yılında İngiltere’de dünyaya geldi. Batı Londra’da, Galler doğumlu komedyen Keith Allen ve film yapımcısı Alison Owen’ın kızı olarak dünyaya geldi. Allen’ın annesi Portsmouth’lu işçi sınıfındandı ve Sarah’ı doğurduğunda 17 yaşındaydı. Ailesi dindar Katoliklerdi. Allen, Wild Colonials vokalisti Angela McCluskey’nin vaftiz kızı ve şarkıcı Sam Smith’in üçüncü kuzenidir. Dört yaşındayken, babası aileyi terk etti. Çocukluğu boyunca ailesiyle birlikte bir belediye binasında yaşadı.

Ailesi tatil için Ibiza’ya gittiğinde, Allen annesine arkadaşlarıyla kaldı ama onun yerine Sant Antoni de Portmany’da kaldığını söyledi. Bir Plastik Fantastic kayıt mağazasında çalıştı ve ecstasy satarak para kazandı. Allen ilk menajeri George Lamb ile Ibiza’da tanıştı. Keith Allen’ın kızı olması ve içki içtiği nedeniyle birçok kayıt firması tarafından kabul görmedi. 2002’de London Records ile sözleşme imzalamak için babasının bağlantılarını kullandı.

Allen, Eylül 2007’de Chemical Brothers’tan müzisyen Ed Simons ile çıkmaya başladı ve Aralık ayında Allen, Simons ile bir çocuk beklediklerini açıkladı. Allen, Ocak 2008’de düşük yaptığını açıkladı. Beş aylık flörtün ardından Allen’ın Simons ile ilişkisi sona erdi. Allen depresyon nedeniyle bir psikiyatri kliniğinde üç hafta geçirdiğini belirtti. Temmuz 2009’da Allen, inşaatçı ve dekoratör Sam Cooper ile çıkmaya başladı. Ağustos 2010’da Allen, Cooper ve ilk çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. Daha sonra 2011’in başlarında çocuğunu cinsiyetinin erkek olduğunu açıkladı. Hamileliğinin başlarında yaklaşık bir buçuk haftalık ağır kanamalar da dahil olmak üzere komplikasyonlar yaşadı. Ekim ayı sonlarında, hamileliğinin altı ayında, Allen ölü doğum acısı çekmesine neden olan viral bir enfeksiyona yakalandı. 6 Kasım’da Allen bir hastaneye yatırıldı ve septisemi tedavisine olumlu yanıt verdi. Şubat 2017’de Allen, düşük doğumdan sonra travma sonrası stres bozukluğu teşhisi konduğunu açıkladı. Allen’ın 2019 yılından beri aktör David Harbour ile ilişkisi var. 26. geleneksel Screen Actors Guild Ödülleri’nde ilk kez kırmızı halıda yer aldılar.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

158 Cm

Kilo

49 Kg

Vücut Ölçüleri

89-63,5-89 Cm

Burcu

Boğa

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu