Ünlü Bilgileri

Lauren Alaina Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Lauren Alaina Kristine Suddeth
Doğum Tarihi: 8 Kasım 1994
Meslek: Şarkıcı & Söz Yazarı & Aktris

Lauren Alaina, 8 Kasım 1994 yılında ABD’de dünyaya geldi. Alaina üç yaşında şarkı söylemeye başladı. Kilisede, restoranlarda, aile tatil toplantılarında ve yaşadığı yerin 30 millik yarıçapı içindeki herhangi bir yerde şarkı söyledi. Alaina, sekiz yaşında Güney Yıldızları Yarışması’nın yetenek yarışmasına katıldı ve kazandı. Ertesi yıl, Chattanooga’nın Riverbend Festivalinde Kids yetenek sahnesinde performans sergilemek üzere seçildi. On iki yaşına kadar her yıl bu sahnede sahne aldı ve festivalin büyük sahnesinde sahne almasına izin veren yarışmayı kazandı.

Amerikan Model ve Yetenek Yarışması’na katılmak üzesinde 10 yaşında orlando, Florida’ ya gitti. 1.500 çocuğu geride bırakarak yarışmayı kazandı. Alaina, Georgia Country Gospel Müzik Derneği’nin çocuk grubuyla birlikte şarkı söyledi. Alaina, Interscope Records, Mercury Nashville ve 19 Recordings ile anlaştı. Alaina single’ı “Like My Mother Does” ı çıkardı. Şarkı Billboard Hot Country Songs listesine 49 numaradan ve Hot 100 listesine 20 numaradan girdi ve ilk haftasında 121.000 kopya sattı.

Alaina’nın ailesi 2013 yılında boşandı. Anne ve babası tekrar evlendi. Alaina, gençlik yılları boyunca bulimia ile mücadele etti. 2016’da Rolling Stone’a verdiği bir röportajda “Dört yıldır yeme bozukluğum vardı ve kendimi son birkaç yılda müzik, aile ve çevremdeki iyi insanlar aracılığıyla buldum.” dedi. Alaina, 2012’de Alexander Hopkins’le çıkmaya başladı. Temmuz 2018’de çift nişanlandıklarını açıkladı. Ocak 2019’da altı yıl sonra ayrıldıklarını açıkladılar. Alaina, Mayıs’tan Eylül 2019’a kadar komedyen John Crist ile ilişki içindeydi.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 168 Cm

Kilo

Kilosu: 66 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 94-66-97 cm

Burcu

Akrep

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu