Ünlü Bilgileri

Jazz Jennings Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Jazz Jennings
Doğum Tarihi: 6 Ekim 2000
Meslek: YouTuber & İnternet Kişiliği

Jazz Jennings, 6 Ekim 2000 yılında ABD’de dünyaya geldi. Ailesi Yahudi’dir. Jennings’in büyük kız kardeşi Ari, iki ağabeyi ve ikiz kardeşleri Sander ve Griffen vardır. Jennings erkek olarak doğdu. Beş yaşında cinsiyet disforisi teşhisi kondu ve bu da onu transseksüel olarak tanımlanan en genç insanlardan birisi yapmış oldu. Çocukken Jennings, transseksüel çocuklar için ilk yatılı kamp olan Camp Aranu’tiq’e gitti.

Jennings, 2019 sınıfının birincisi olduğu Broward Sanal Okuluna gitti. Harvard Üniversitesi’ne kabul edildi, ancak girişi bir yıl erteledi.

Jennings altı yaiındayken ailesi ile birlikte transseksüel olarak büyümenin zorlukları hakkında konuşmak için televizyona çıkmaya başladırlar. Hikayesi ulusal televizyon programları 20/20 ve Chaz Bono ile birlikte göründüğü Rosie Show tarafından ele alındı. 2007’de Jennings ve ailesi, transseksüel gençlere yardımcı olmak için TransKids Purple Rainbow Foundation’ı kurdu.

2011’de Hayatı ve ailesini hakkında bir belgesel olan I Jazz: A Family in Transition’ın prömiyeri Oprah Winfrey Network’te yapıldı.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 157 Cm

Kilo

Kilosu: 59 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-68,5-89 Cm

Burç

Terazi Burcu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu