Ünlü Bilgileri

Jason Derulo Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Jason Joel Desrouleaux
Doğum Tarihi: 21 Eylül 1989
Meslek: Şarkıcı & Söz Yazarı & Dansçı

Jason Derulo, 21 Eylül 1989 yılında Haitili bir ailenin oğlu olarak Miramar, Florida’da doğdu. enç yaşta şarkı söylemeye başladı. Florida’daki sahne sanatları okullarına gitti ve ilk şarkısını sekiz yaşındayken yazarak müzik bestelerinde bazı erken denemeler yaptı. Yazarlık becerileri gençken dikkat çekmeye başladı. Ayrıca New Orleans merkezli bir rapçi olan Birdman için “Bossy” yazdı ve şarkıya vokalist olarak yeteneğini vurgulayarak konuk olarak katıldı. Sahne adı “Derulo”, soyadının, Desrouleaux’nun telaffuzu.

Derulo, küçüklüğünden beri Diddy, Danity Kane, Donnie Klang, Sean Kingston, Cassie ve Lil Wayne gibi sanatçılar için şarkılar yazıyor. The American Musical and Dramatic Academy gibi sahne sanatları okullarına gittikten ve yeteneklerini bir şarkıcı ve dansçı olarak geliştirdikten ve Ragtime ve Smokey Joe’s Cafe gibi tiyatro yapımlarında oyunculuk yaptıktan sonra Derulo, Apollo’daki TV showtime’ının 2006 sezon finalinde büyük ödülü kazandı. Derulo, müzik yapımcısı J.R. Rotem tarafından keşfedildi ve plak şirketi Beluga Heights Records ve Warner Bros. Records ile anlaştı. Bir HitQuarters röportajında Rotem, Derulo’nun sanatına olan bağlılığının altını çizerek, “Jason Derulo, şimdiye kadar karşılaştığım en etkileyici iş ahlakına sahip – stüdyoda şarkı söylemeye devam ediyor. Bu inanılmaz bir özellik.”

16 Nisan 2013’te Derulo, “The Other Side” single’ını 23 Nisan 2013’te radyoda yayınladı. 4 Temmuz 2013 itibariyle “The Other Side”, Billboard Hot 100 listesinde 18 numaraya kadar yükseldi. Derulo, Twitter üzerinden üçüncü albümünün adı Tattoos olacağını duyurdu. Albüm 24 Eylül 2013’te yayımlandı. Albümün ikinci single’ı “Talk Dirty”, 27 Temmuz 2013’te (dijital olarak) uluslararası olarak yayımlandı. “Talk Dirty”, Billboard Hot 100 listesinde üç numaraya kadar yükseldi. Haziran 2020’de Derulo, “Savage Love” adlı şarkısını yayınladı. Şarkı Birleşik Krallık’ta bir numaraya yükseldi, Derulo’nun ülke genelinde 5. bir numaralı şarkısı oldu.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

Boyu: 184 cm

Kilo

Kilosu: 78 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: Göğüs: 114 Cm, Pazı: 41 Cm, Bel: 87 Cm

Burcu

Başak

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu