Ünlü Bilgileri

Inanna Sarkis Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Inanna Sarkis
Doğum Tarihi: 15 Mayıs 1993
Meslek: YouTuber

Inanna Sarkis, 15 Mayıs 1993 yılında Kanada’da dünyaya geldi. Suriyeli bir babanın ve Bulgar bir annenin kızıdır. 2017’de PAPER Magazine’de geleneksel yöntemlerin dışında eğlence alanında kariyer arayan günümüzün genç yıldızlarından biri olarak yer aldı. Bir kampanyaya katılmak için Sprint ile bir anlaşma yaptı. Sarkis, “Miss North” adlı bir karakter yaratmak için WWE ile birlikte çalıştı ve filme çektiği WWE Performans Merkezi’ni ziyaret etti. Ayrıca 20th Century Fox’un aksiyon casus komedisi Kingsman: The Golden Circle’ı tanıtmak için dijital bir kampanyada rol aldı.

Sarkis, ilk uzun metrajlı filmini Ekim 2017’de Tyler Perry’nin Boo 2 filminde Gabriella rolüyle yaptı. Kasım ayında gösterime giren “Waiting for Him” adlı kısa film üzerinde çalıştı. Ayrıca 2019 yapımı After filminde ve 2020 yapımı After We Collided filminde Molly Samuels’i canlandırdı.

Mayıs 2020’de Sarkis, üç yıllık erkek arkadaşı Matthew Noszka ile ilk çocuğunu, bir kızı beklediğini sosyal medya üzerinden duyurdu. Eylül ayında kızını dünyaya getirdi.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 165 Cm

Kilo

Kilosu: 56 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 94-66-91,5 Cm

Burcu

Boğa

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu