Ünlü Bilgileri

Huda Kattan Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Huda Kattan
Doğum Tarihi: 2 Ekim 1983
Meslek: Makyaj sanatçısı

Huda Kattan, 2 Ekim 1983 yılında Amerika’da dünyaya geldi. dört çocuktan biri olarak doğdu. Anne ve babası Irak’tandır. Aile daha sonra Cookeville, Tennessee’ye ve daha sonra Dartmouth, Massachusetts’e taşındı. Huda Michigan Üniversitesi-Dearborn Üniversitesi’nde finans alanında ders aldı.

2006 yılında, Huda Dubai’ye taşındı, çünkü babasına orada öğretmenlik teklifi aldı. Birkaç yıl sonra, Huda Los Angeles’a taşındı ve burada makyaj eğitimi aldı. Müşterileri arasında Eva Longoria ve Nicole Richie gibi ünlüler de vardı. Daha sonra Dubai’ye dönen Huda, Revlon tarafından makyaj sanatçısı olarak işe alındı. Nisan 2010’da, kız kardeşlerinden birinin tavsiyesi üzerine, Huda güzellikle ilgili bir WordPress blogu kurdu ve üzerinde makyaj dersleri ve ipuçları yayınlayacak olan “Huda Beauty” adını verdi. Huda Beauty etiketi, Kim Kardashian tarafından ünlü bir şekilde giyilen sahte kirpiklerin satışıyla başarıya ulaştı. Dubai merkezli Huda şirketi, daha sonra göz farı paletleri, sıvı rujlar, vurgulayıcı paletleri, kapatıcılar ve sıvı göz farları da dahil olmak üzere diğer güzellik ürünleri sunmaya başladı.

2020 itibariyle 45,5 milyondan fazla takipçiye ulaşarak Instagram’da popülerlik kazandı. Huda, “2017 Influencer Instagram Zenginler Listesi”nde #1 sırada yer aldı ve sponsorlu içeriklerin her gönderisi için $18,000 kazandı. 2018’de Huda, ailesiyle birlikte Huda Boss adlı orijinal Facebook Watch reality dizisinde rol almaya başladı. Huda, şimdi kocası olan Portekiz kökenli Chris Gonçalo ile lisede tanıştı. Çift 2006’da Dubai’ye taşındı ve 2011’de ilk çocukları Nour Gisele’yi dünyaya getirdi. Huda Müslümandır. Hem Irak hem de Amerikan vatandaşlığına sahip.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

164 Cm

Kilo

60 Kg

Vücut Ölçüleri

91-66-91 Cm

Burcu

Terazi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu