Ünlü Bilgileri

Grimes Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Claire Elise Boucher
Doğum Tarihi: 17 Mart 1988
Meslek: Şarkıcı & Söz Yazarı & Müzik Yapımcısı

Grimes, 17 Mart 1988 yılında Kanada’da dünyaya geldi. Fransız, İtalyan ve Ukrayna kökenli. Roma Katolikliği olarak yetiştirildi ve Katolik okuluna gitti. Annesi Sandy Garossino eski bir kraliyet savcısı ve sanat savunucusudur; Eski bir bankacı olan babası “biyoteknolojinin iş tarafında” çalışmaktadır. 2006 yılında Lord Byng Ortaokulu’ndan mezun olan Boucher, Vancouver’dan Montreal’e taşındı ve McGill Üniversitesi’ne nöroloji ve Rusça’ya odaklandı, ancak 2011’in başlarında mezun olmadan okuldan ayrıldı.

Boucher’in Grimes adındaki ilk albümü Geidi Primes, Dune serisinden esinlenen bir konsept albümdür. 2010 yılında kaset olarak Arbutus Records tarafından piyasaya sürüldü. 2010’da Boucher ikinci albümünü Arbutus Records’tan Halfaxa adıyla çıkardı. Halfaxa’nın piyasaya sürülmesinden sonra, Boucher, Grimes’ı halka tanıtmaya ve Montreal’in ötesini gezmeye başladı. 26 Haziran 2014’te Grimes, Blood Diamonds’ın yapımcılığını üstlendiği ve yer aldığı yeni şarkısı “Go”nun galasını yaptı. Rolling Stone, 2014’ün En İyi Şarkıları listesinde on dördüncü sırada yer aldı.

2009’da Boucher ve bir arkadaşı, inşa ettikleri bir tekne eviyle Mississippi Nehri’nden Minneapolis’ten New Orleans’a doğru yelken açmaya çalıştı. Motor arızası ve kolluk kuvvetleriyle karşılaşmalar da dahil olmak üzere birçok talihsizliğin ardından, yüzen eve el konuldu. Boucher, 2018’den beri teknoloji girişimcisi Elon Musk ile ilişki içindedir. 8 Ocak 2020’de Boucher, Musk’tan ilk çocuğuna hamile olduğunu duyurdu.

4 Mayıs 2020’de oğullarını dünyaya getirdi ve Musk Twitter üzerinden hem Grimes’in hem de bebeklerinin iyi durumda olduğunu duyurdu.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Kahverengi

Boyu

Boyu: 165 Cm

Kilo

Kilosu: 50 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 76-58,5-81 Cm

Burcu

Balık

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu