Ünlü Bilgileri

Sunny Leone Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Karenjit Kaur Vohra
Doğum Tarihi: 13 Mayıs 1981
Meslek: Aktrist & Eski Yetişkin Film Aktristi

Sunny Leone, 13 Mayıs 1981 yılında Kanada’da dünyaya geldi. Gençken arkadaşları erkek fatma olduğunu söyledi. 2001 yılında yetişkin film sektörüne giriş yaptı. Yetişkin kariyeri için bir isim seçerken, Sunny’nin gerçek adı olduğunu ve Leone’nin Penthouse dergisinin eski sahibi Bob Guccione tarafından seçildiğini söyledi. Penthouse dergisi için poz verdi ve Mart 2001 sayısı için Ayın Penthouse Pet’i seçildi , ardından Hustler dergisinin Holiday 2001 sayısında bir Hustler Honey olarak yer aldı. 2013 yılında yetişkin endüstrisinden emekliye ayrıldığını belirterek, “İzleyicinin beni kabul ettiği için şanslıyım. Oradan (yetişkin film endüstrisi) geldim. Oraya gitmek için hiçbir planım yok. ” dedi.

Bağımsız ana akım etkinliklerde, filmlerde ve televizyon dizilerinde rol oynamıştır. Kırmızı halı muhabiri olarak çalışırken İlk genel görünüm, 2005 yılında oldu MTV Video Müzik Ödülleri’nde üzerinde MTV India’da oldu. 2011 yılında Hint gerçeklik televizyon dizisi Bigg Boss’a katıldı. Ayrıca Hint gerçeklik gösterisi Splitsvilla’ya ev sahipliği yaptı. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra , Amerikan Kanser Derneği’ne para toplamak için Rock ‘n’ Roll Los Angeles Yarı Maratonu dahil aktivizm kampanyalarının bir parçası oldu ve Hayvanların Etik Tedavisi için Halk (PETA) reklam kampanyası için poz verdi.

Haziran 2006’da Leone Amerikan vatandaşı oldu, ancak Kanada vatandaşı olmayı planladığını söyledi. 14 Nisan 2012’de Hindistan’da ikamet açıkladı. Leone, sağlık ve zindeliğe büyük ilgi duyuyor ve çeşitli genel fitness yayınlarında yer aldı. Leone, spor markası Fantasy Fitness için spor kıyafetleri modelledi ve yoğun programına rağmen olabildiğince çok çalışarak vücudunu formda tuttuğunu söyledi. Sunny Leone , 2007 yılında ayrılıncaya kadar Hint-Kanada stand-up komedyeni Russell Peters ile çıkmıştı. Leone daha sonra Playboy Enterprises’ın pazarlama başkan yardımcısı Matt Erikson ile çıkıyordu. Erikson ile nişanlandıktan sonra 2008’de ayrıldılar. 2011’den beri Leone müzisyen Daniel Weber ile evli.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

163 Cm

Kilo

54 Kg

Vücut Ölçüleri

96,5-61-91,5 Cm

Burcu

Boğa

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu