Ünlü Bilgileri

Jackie Cruz Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Jackie Cruz
Doğum Tarihi: 8 Ağustos 1986
Meslek: Aktris & Şarkıcı & Model

Jackie Cruz, 8 Ağustos 1986 yılında ABD’de dünyaya geldi. Bekar annesi tarafından büyütüldü. Akıcı İngilizce ve İspanyolca konuşuyor. Cruz, yedi yaşında The Bodyguard’da Whitney Houston’ı izledikten sonra bir şovmen olmak için ilham aldı. Angeles’taki Alexander Hamilton Lisesi’ne gitti ve burada okulun müzik akademisinin bir üyesi oldu. 16 yaşında, Cruz annesinin evinden ayrıldı ve evsiz kaldı. 17 yaşındayken akciğeri iflas ettiği, komaya girdiği ve beyin ameliyatı geçirdiği bir trafik kazasının kurbanı oldu. “Sweet Sixteen” adlı şarkısı o olaya dayanmaktadır.

Lisedeyken Will.i.am’in yapımcılarıyla birlikte Krush Velvet adlı bir kız grubunda çalıştı. Cruz, 2009 yılında E! televizyon dizisi Kourtney ve Khloé Take Miami’de rol aldı. O ve Kourtney Kardashian, bir sanat dersinde tanıştıktan sonra arkadaş oldu ve bu da dizide daha fazla rol almasına yol açtı. Bir bölümde Cruz ve Kardashian öpüşürken görüntülendi ve kardashian daha sonra “çok utandığını” belirtti. Cruz olaydan sonra Kardashian ile arkadaş olarak kaldığını belirtmesine rağmen Kardashian daha sonra “Cruz’la bir daha asla konuşamayacağını” belirtti.

Cruz, Netflix dizisi Orange Is the New Black’te Marisol “Flaca” Gonzales rolünde oynamadan önce Modellik ve New York’taki Lavo restoranında garson olarak çalışıyordu. Ağustos 2020’de Cruz, sanatçı Fernando Garcia ile evlendi.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 179 Cm

Kilo

Kilosu: 62 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 94-61-91 cm

Burcu

Aslan

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu