Ünlü Bilgileri

Evaluna Montaner Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Evaluna Mercedes Reglero Rodríguez
Doğum Tarihi: 7 Ağustos 1997
Meslek: Aktris & Şarkıcı & Müzik Yönetmeni

Evaluna Montaner, 7 Ağustos 1997 yılında Venezuela’da dünyaya geldi. Daha sonra ailesiyle birlikte Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşti. Çocukluğundan beri piyano, arp ve çeşitli dans türlerini öğrendi. 13 yaşına kadar Miami’deki Cushman School’a gitti ve sonrasında evde eğitim gördü. Venezuela, Kolombiya, İtalya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşadı.

Evaluna, Nickelodeon Latin Amerika dizisi Grachi’de yardımcı karakter olarak ilk rolünü, kahramanın kız kardeşi Melanie Esquivel’i canlandırdı. Si existe (If it exists) aralık 2013’te yayımlanan ilk single’ının adıdır. 2014’te Hot Pursuit filminde, 15 yaşındaki partisinde yer alan genç kız Teresa Cortez’i canlandırarak yardımcı rol oynadı.

Evaluna, 2015 yılında Arjantin’in Tecnopolis kentinde ki Jesús Fest’te tekrar sahne aldı ve burada şarkılarını söyledi ve Hıristiyan şarkılarından bazı coverlar yaptı. 2018’de ve dört yıl boyunca ara verdiği şarkı çalışmalarına, yeni single’ları “Por tu amor” ve “Me liberé” yi tanıtarak geri döndü.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 155 Cm

Kilo

Kilosu: 44 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 78-58-84 Cm

Burç

Aslan

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu