Ünlü Bilgileri

Emma Roberts Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Emma Rose Roberts
Doğum Tarihi: 10 Şubat 1991
Meslek: Aktris & Şarkıcı

Emma Roberts, 10 Şubat 1991 yılında Amerika’da dünyaya geldi. Roberts, Kelly Cunningham ve aktör Eric Roberts’ın çocuğu olarak Rhinebeck, New York’ta doğdu. Anne ve babası o bebekken ayrıldı. Babasının evliliği sayesinde Eliza Roberts’ın üvey kızı ve David Rayfiel ve Lila Garrett’ın üvey torunudur. Annesinin evliliği sayesinde müzisyen Kelly Nickels’in üvey kızıdır. Çocukluğunda, Roberts teyzesi Julia’nın filmlerinin setlerinde zaman geçirdi. Bu deneyimler, babasını ve teyzelerini film endüstrisine kadar takip etme arzusunu arttırdı. Annesi başlangıçta onun normal bir çocukluk yaşamasını istedi.

Roberts, oyunculuk kariyerine 9 yaşında Ted Demme’nin 2001 yapımı drama filmi Blow’da rol alarak başladı. Seçmelere katıldığı ilk filmdi. Filmde Johnny Depp’in (kokain kaçakçısı George Jung) kızı Kristina Jung karakterini canlandırdı. Aynı yıl, Leif Tilden’ın 10 dakikalık kısa bigLove filminde de rol aldı. Roberts iki aile filminde daha küçük rollerde yer aldı: 2002’deki Büyük Şampiyon’da, ana karakter Buddy’nin (Jacob Fisher) kız kardeşi olarak; ve 2006 yılında Spymate, eski gizli ajan Mike Muggins (Chris Potter), bir casus maymun yardımıyla onu kurtarmaya çalışılan kaçırılan kızı olarak. 2004’te Nickelodeon dizisi Unfabulous’da Addie Singer karakterini canlandırdı.

2005’te Roberts, Unfabulous and More adında ilk albümünü çıkardı. Albüm 27 Eylül 2005’te Columbia Records ve Nick Records aracılığıyla yayımlandı. Ayrıca Roberts’ın başrolünde oynadığı Unfabulous televizyon dizisinin müzikleri olarak da kullanıldı. Albüm, Billboard’un Heatseekers Albums ve Kid Albums listelerinde sırasıyla 46 ve 10 numaraya kadar yükseldi. Eylül 2005’te albümden iki single yayımlandı: “I Want to Be” ve “Dummy”. Albümde aralarında “Dummy” ve “I Want to Be” gibi birçok orijinal şarkı bulunmaktadır, her ikisi de müzik videosu olarak piyasaya sürüldü.

Eylül 2011’de, Roberts Sarah Lawrence Koleji’ne gitmeye başladı ancak Ocak 2012’de, işlerinden dolayı için okuluna ara verdi. Roberts, Adult World filminde birlikte çalıştıktan sonra 2012 yılında aktör Evan Peters ile çıkmaya başladı. Peters, Mart 2014’te Roberts ile nişanlandığını açıkladı. Mart 2019’da Roberts ve Peters’ın ayrıldığı açıklandı. Mart 2019 itibariyle, Roberts aktör Garrett Hedlund ile çıkmaktadır. Haziran 2020’de çift ilk çocuklarını beklediklerini açıkladı.

Göz Rengi

Yeşil

Saç Rengi

Açık Kahverengi

Boyu

157 Cm

Kilo

48 Kg

Vücut Ölçüleri

84-61-81 Cm

Burcu

Kova

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu