Ünlü Bilgileri

Eiza González Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Eiza González Reyna
Doğum Tarihi: 30 Ocak 1990
Meslek: Aktris & Şarkıcı

Eiza González, 30 ocak 1990 yılında Meksika’da dünyaya geldi. González, eski Meksikalı model Glenda Reyna ve Carlos González’in tek kızı. Babası on iki yaşındayken bir motosiklet kazasında öldü; babasının ölümünü kariyerinde güçlü bir etki olarak gösterdi. Ondan on iki yaş büyük bir kardeşi Yulen var. 2003-2004 yılları arasında González, ünlü aktris Patricia Reyes Spíndola tarafından yönetilen Mexico City’de oyunculuk okulu M&M Studio’da oyunculuk eğitimi aldı. Okula giderken ilk olarak Latin pop grubu RBD ile başarısı ile tanınan yapımcı ve yönetmen Pedro Damián tarafından fark edildi. İki yıl sonra Damian, Arjantin’in ünlü çocuk telenovela Floricienta’nın yeniden yapımında rol aldı.

Nisan 2009’da, popüler suç dizisi televizyon dizisi Mujeres Asesinas’ın ikinci sezon için destekleyici bir karakter olarak rol aldı. Desconfiada adlı Tere, Meksikalı aktris Susana González ile birlikte genç antagonist Gaby’yi canlandırdı. 2010 yılında Nickelodeon, González’in Clara Molina ve Roxy Pop karakterlerini canlandırdığı genç sitcom Sueña conmigo’da oynayacağını duyurdu. 2008 yılında Meksika’daki kozmetik markası Avon için Color Trend’in yeni yüzü olarak seçildi. Şubat 2015’te cilt bakım hattı Neutrogena’nın en yeni marka elçisi ilan edildi. Markayı tanıtmak için hem İspanyolca hem de İngilizce reklamlar çekti.

Ağustos 2013 sonu itibariyle González, Los Angeles’ta yaşıyor. Eylül 2015’te, babasının ölümü sonucu 15 yaşından 20 yaşına kadar depresyon ve kompulsif aşırı yeme ile mücadele ettiğini açıkladı.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Kahverengi (Doğal)

Boyu

173 Cm

Kilo

56 Kg

Vücut Ölçüleri

87-61-89 Cm

Burcu

Kova

Honolulu, HI – *EXCLUSIVE* – Eiza Gonzalez shows off her beach bod in a tiny black bikini while relaxing poolside. The Mexican actress, who is enjoying a bit of downtime from filming her current projects, engaged in a bit of light flirting with someone who was hitting on her before going back to relaxing solo. Gonzalez is on fire, currently filming ‘Godzilla vs. Kong,’ and ‘Hobbs and Shaw,’ a franchise spin off from the ‘Fast & Furious’ series. Pictured: Eiza Gonzalez *UK Clients – Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 401450200, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, AKM-GSI
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu