Ünlü Bilgileri

Candelaria Molfese Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: María Candelaria Molfese
Doğum Tarihi: 3 Ocak 1991
Meslek: Aktris & Şarkıcı & TV Sunucusu & YouTuber

Candelaria Molfese, 3 Ocak 1991 yılında Arjantin’de dünyaya geldi. Beş kızının en küçük çocuğu. Ailesi boşandı. Babası daha sonra yeniden evlendi ve sık sık ziyaret ettiği ve ikinci evi olarak gördüğü Mexico City’de yaşıyor. 2010 yılında Molfese, Arjantin çocuk müzikali Juntas y Revueltas’ta rol aldı. Gösteriler Buenos Aires’te yapıldı.

Bir web sitesi aracılığıyla Arjantin Disney tween müzikal televizyon dizisi Violetta için seçmeler hakkında bilgi aldı. Başarılı bir oyuncu seçme sürecinin ardından, 2011’in sonlarında Disney Channel Latin America ve Arjantinli yapım şirketi Pol-ka tarafından ortaklaşa üretilen Violetta’nın oyuncu kadrosunda yer aldı. Birinci sezonun çekimleri Eylül 2011’de Buenos Aires’te başladı. Dizinin prömiyeri 12 Mayıs 2012’de yapıldı ve üç sezon boyunca dünya çapında piyasalarda yayınlandı.

Kasım 2016’da Arjantin komedi-drama dizisi “Quiero vivir a tu lado”nun oyuncu kadrosunda yer aldı. Pembe dizi, Buenos Aires’te çekildi ve daha sonra Ocak 2017’de Arjantin’de El Trece’de prömiyeri yapıldı. 2017’de Molfese Disney Channel’a geri döndü ve burada Arjantin telenovela tween müzik dizisi Soy Luna’nın 2. ve 3. sezonlarında “Ada” olarak rol aldı.

Molfese, Buenos Aires’te yaşıyor. Eski “Violetta” rol arkadaşları Clara Alonso ve Alba Rico Navarro ile yakın arkadaşlığını sürdürüyor.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 167 cm

Kilo

Kilosu: 55 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri:

Burcu

Oğlak

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu