Ünlü Bilgileri

Duckie Thot Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Nyadak Thot
Doğum Tarihi: 23 Ekim 1995
Meslek: Model

Duckie Thot, 23 Ekim 1995 yılında Avustralya’da dünyaya geldi. Thot, Ailesiyle birlikte Melbourne, Avustralya’da Güney Sudanlı mülteci olarak büyüdü. Yedi kardeşten biridir ve Avustralya’da doğan ilk çocuktur. Melbourne’de, okuldaki sınıf arkadaşları ve öğretmenleri doğum adı Olan Nyadak’ı telaffuz edemediler ve ona Duckie takma adını taktılar.

Ondan önce, Thot’un kız kardeşi Nikki Perkins, modellik kariyerine başladı. Duckie, kız kardeşi Nikki tarafından modellik sektörüne tanıtıldı. Oradan Avustralya’nın Next Top Model yarışmasına için seçmelere katıldı ve üçüncü oldu. İlk olarak Melbourne’de modellik yapmaya başladı fakat koyu cilt rengi nedeniyle başarılı olamadı.

Amerika’da daha başarılı bir model olma umuduyla Brooklyn, New York’a taşınmaya karar verdi. Birden fazla modellik ajansı ile toplantı yaptıktan sonra New York’a gitti. New York’ta, birden fazla ajanstan teklif aldı ve New York Model Management ile anlaştı. Thot Fenty x Puma, Fenty Beauty, Moschino, Balmain ve Oscar de la Renta için kampanyalar yaptı. 2018 Victoria’s Secret Fashion Show’a katıldı. CHIC’in Eylül 2018’de yayımlanan It’s About Time albümünün kapak resminde yer aldı. Şu anda Models.com “Money Girls” listesinde yer almaktadır.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

Boyu: 179 Cm

Kilo

Kilosu: 56 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-58,5-89 Cm

Burcu

Akrep

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu