Ünlü Bilgileri

Carmen Electra Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Tara Leigh Patrick
Doğum Tarihi: 20 Nisan 1972
Meslek: Model & Aktris & Şarkıcı

Carmen Electra, 20 Nisan 1972 yılında ABD’de dünyaya geldi. Altı çocuğun en küçüğü (dört erkek ve bir kız kardeşi vardır), Electra Ann Weigel İlköğretim Okulu’na gitti ve Dokuz yaşına kadar Western Hills’teki Dance Artists stüdyosunda Gloria J. Simpson’ın altında dans eğitimi aldı ve Cincinnati Devlet Okulu Bölgesi’nde sanat okulu olan School for Creative and Performing Arts’a (SCPA) kaydoldu. Nick Lachey’in eski sınıf arkadaşıydı ve Peter Pan’ın prodüksiyonunda yer aldı. Electra, 1997’de People Magazine’e “Broadway’de dans etmek istediğini” söyledi, 1990’da Sharonville’deki Princeton Lisesi’nden mezun oldu.

Electra Hollanda, İngiliz, Alman ve İrlanda kökenlidir ve ailesine çok yakındı. Annesi için “Annem benim kayamdı” dedi ve ablası Debbie’yi “benim için ikinci bir anne gibi” olarak tanımladı. Debbie Illinois’e taşındıktan sonra Electra hayatının “annemin etrafında döndüğünü” söyledi. “O benim en iyi arkadaşımdı, hayatımda 7/24 onu istesem de istemesem de.”

Electra profesyonel kariyerine 1990 yılında Ohio, Mason’daki Kings Island’da park tarihinin en popüler gösterilerinden biri olan “It’s Magic” adlı gösteride dansçı olarak başladı. 1991’de Minneapolis, Minnesota’ya taşındı ve burada şarkıcı ve söz yazarı Prince ile tanıştı. Kısa bir süre sonra Electra, Prince’s Paisley Park Records ile bir kayıt sözleşmesi imzaladı ve kısa süreli şarkıcılık kariyerine başladı. Yıllar sonra müziğe geri döndü ve zaman zaman The Pussycat Dolls ile sahne aldı, özellikle vh1 Divas 2004’te Patti LaBelle ve Debbie Harry gibi sanatçılarla aynı sahneyi paylaştıklarında grubun konuğu oldu. Paisley Park Records’ta çalıştığı süre boyunca Carmen Electra olarak tanındı. 1995 yılında, Electra televizyon şovlarında görünmeye başladı. Mayıs 1996’da Playboy dergisinde çıplak bir resimde yer aldı. Baywatch (1997-1998’de Lani McKenzie rolünde) ve MTV’den Singled Out gibi daha yüksek profilli televizyon dizilerine katıldı. 2003’te baywatch: Hawaii ani wedding filmi için Baywatch’a geri döndü. Electra Playboy’da dört kez daha yer aldı: Haziran 1997, Aralık 2000, Nisan 2003 ve Ocak 2009 yıldönümü sayısı.

Ağustos 1998’de Electra’nın annesi beyin kanserinden öldü ve iki hafta sonra ablası Debbie kalp krizinden öldü. Bu süre zarfında Electra NBA yıldızı Dennis Rodman ile çıkıyordu. Kasım 1998’de Las Vegas, Nevada’daki Küçük Çiçek Şapeli’nde evlendiler. 9 gün sonra Rodman evlilik için iptal davası açtı. Electra şöyle açıkladı: “Bir anda yakalanmak kolaydır. Romantik olduğunu düşünüyorsun ama sonra fark ettin ki, Tanrım, Vegas’ta yaptık mı? Fast food restoranında çizburger almak gibi.” Çift daha sonra barıştı ve yeni yıl arifesini birlikte kutladı, ancak dört ay sonra karşılıklı olarak Nisan 1999’da evliliklerini “dostane koşullar altında” bitirmeyi kabul ettiler. 22 Kasım 2003’te Electra, Rock grubu Jane’s Addiction’ın gitaristi Dave Navarro ile evlendi. Çift, ‘Til Death Do Us Part: Carmen ve Dave adlı bir MTV reality televizyon programında kur ve evliliklerini belgeledi. 17 Temmuz 2006’da Navarro ile ayrıldıklarını açıkladılar ve Electra 10 Ağustos 2006’da boşanma davası açtı; 20 Şubat 2007’de kesinleşti.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Açık Kahverengi

Boyu

Boyu: 157 Cm

Kilo

Kilosu: 55 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 91-58,5-89 Cm

Burcu

Koç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu