Ünlü Bilgileri

Bryce Dallas Howard Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu

Tam Adı: Bryce Dallas Howard
Doğum Tarihi: 2 Mart 1981
Meslek: Aktris & Film Yapımcısı

Bryce Dallas Howard, 2 Mart 1981 yılında ABD’de dünyaya geldi. Yazar Cheryl Howard (kızlık soyadı Alley) ve aktör-yönetmen Ron Howard’ın kızlarıdır. Vaftiz babası aktör Henry Winkler’dır ve babasıyla birlikte Happy Days dizisinde rol aldı. Howard çocuklarının hepsi gösteri dünyasından uzakta büyüdü. Ebeveynleri televizyona erişimlerine izin vermediler ve bunun yerine açık hava etkinliklerini ve hobilere teşvik ettiler. Ancak yedi yaşındayken babasının filmlerinde figüran olarak yer almasına izin verildi. New York’un taşrasında bir sahne sanatları kampı olan Stagedoor Malikanesi’ne aktris Natalie Portman ile birlikte katıldı.

Howard birkaç yıl boyunca New York oyunlarında rol aldı. Bunlar arasında Manhattan Theatre Club’da düzenlenen 2002’de Alan Ayckbourn yapımı olan House & Garden da vardı. 2003’te William Shakespeare’in komedi filmi As You Like It’i The Public Theater’da Rosalind olarak canlandırırken Howard, yönetmen M. Night Shyamalan’ın dikkatini çekti. 2007 yılında Spider-Man 3’de Peter Parker’ın sınıf arkadaşı Gwen Stacy’yi canlandırdı. Howard rol için doğal kızıl saçlarını sarıya boyadı ve birkaç aylık hamile olduğundan habersiz olduğu için birçok çekimi dublörü yaptı. Film $890 milyon hasılat elde etti. Terminator Salvation onun bir sonraki projesiydi. Haziran 2008’de Kate Connor olarak Claire Danes’in yerini aldı. Howard zaten serinin hayranıydı. Toplamda $370 milyon hasılat elde etti ancak eleştirel olarak iyi karşılanmadı.

Howard, aktör Seth Gabel ile New York Üniversitesi’nde tanıştı ve ikili 17 Haziran 2006’da evlenmeden önce beş yıl çıktı. 30’larında çocuk dünyaya getirmeyi planladırlar ancak, düğünlerinden yedi gün sonra, hamile olduğunu öğrendi.Howard, 2007 yılında Theodore adında bir çocuk dünyaya getirdi. Çiftin 2012 yılında beatrice adında ikinci bir çocukları oldu.

Göz Rengi

Yeşil

Saç Rengi

Kızıl

Boyu

Boyu: 170 Cm

Kilo

Kilosu: 61 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-91.5 cm

Burcu

Balık

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu