Ünlü Bilgileri

Ashley Benson Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Ashley Victoria Benson
Doğum Tarihi: 18 Aralık 1989
Meslek: Aktris & Model & Şarkıcı

Ashley Benson, 18 Aralık 1989 yılında ABD’de Shannon ve Jeff Benson’ın kızları olarak dünyaya geldi. Anaheim Hills, Kaliforniya’da büyüdü. Shaylene Benson adında bir ablası vardır. Benson üç yaşında bale, caz, tap ve hip hop eğitimi aldı. Genç yaşta korove müzikallerde şarkı söylemeye başladı ve dört yaşında kilisesinde solo performans sergiledi. Sekiz yaşındayken Ford Models ile anlaştı ve bir dizi basılı reklamda yer aldı.

Benson, 2004’ten 2007’ye kadar Abigail Deveraux olarak Days of Our Lives adlı gündüz dizisinde yer aldı. 2008’de, Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal filminde rol aldı ve burada Fab Five’dan Karrissa Theret’ten esinlenen baş amigo Brooke Tippit karakterini canlandırdı. Film Texas McKinney North Lisesi’nde yer alan gerçek bir hikaye dayanmaktadır. 2009’da Benson, ABC’nin kısa ömürlü doğaüstü komedi dizisi Eastwick’te rol aldı. Dizi, John Updike’ın The Witches of Eastwick adlı romanından ve 1987’de aynı adlı film uyarlamasından uyarlandı. Dizi, ABC’nin düşük reytingler nedeniyle diziyi iptal etmesinin sebebiyle sadece 13 bölüm sürdü ancak o zamandan beri kült bir takipçi kitlesi kazandı.

2015 yapımı bağımsız korku gerilim filmi Ratter’da emma taylor karakterini canlandırdı. Aynı yıl Pixels’te Lady Lisa karakterini canlandıran kurgusal bir oyun karakteri olarak yer aldı. 2016 yılında Benson, biyografik komedi-drama filmi Elvis & Nixon’da Margaret rolünü canlandırdı.

Benson, Radiohead şarkısının cover versiyonu olan G-Eazy’nin “Creep” şarkısında yer aldı. Ayrıca NLT’nin “That Girl”, One Call’un “Black Light” ve Hot Chelle Rae’nin “Honestly” kliplerinde yer aldı. Benson, Mayıs 2018 ile Nisan 2020 tarihleri arasında İngiliz model ve aktris Cara Delevingne ile ilişki içindeydi.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 161 Cm

Kilo

Kilosu: 54 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-89 cm

Burcu

Yay

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu