Ünlü Bilgileri

Annie LeBlanc Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Julianna Grace LeBlanc
Doğum Tarihi: 5 Aralık 2004
Meslek: YouTuber & Aktris & Şarkıcı

Annie LeBlanc, 5 Aralık 2004 yılında ABD’de dünyaya geldi. 2015 yılında, ağabeyi Caleb 13 yaşında bir kalp rahatsızlığı olan hipertrofik kardiyomiyopatiden öldü. 2 yaşında jimnastik dersleri almaya başladı ve ailesi, kendisi üç yaşındayken internette videolarını yayınlamaya başladı. Ağustos 2017’ye kadar jimnastikçi olarak çalıştı. LeBlancs daha önce Maryland, Severna Park’ta yaşıyordu ancak daha sonra Annie’nin oyunculuk ve müzik yapmaya başlayabilmesi için Los Angeles, California’ya taşındı.

LeBlanc aslında onun jimnastik videoları ile biliniyordu. Jimnastik ile ilk tanışmasını ve eğitimleri 2008 yılında 3 yaşındayken ailesi youtube kanalında yayınlanmaya başladı. Kanalın adı 2017 yılında Annie Leblanc olarak değiştirildi ve şimdi Leblanc’ın müzik videolarına yer verildi. LeBlanc, “Bratayley” YouTube kanalındaki (7,3 milyondan fazla abone) günlük bir vlog’un yıldızlarından biridir. Başlangıçta sadece akrabalar için olan ve LeBlanc altı yaşındayken çekilmeye başlayan vlog, LeBlanc ailesinin hayatını anlatıyor. TikTok’ta @annieleblanc’daki müziğiyle dikkat çekmeye başlamıştı. Nisan 2018’de “Muser of the Year” dalında Shorty Ödülü’nü kazandı.

LeBlanc ve Hayden Summerall, Alex & Sierra’nın “Little Do You Know” adlı YouTube cover’ında viral oldu. LeBlanc ve Summerall’ın kapağı, Yükselen Sanatçılar Billboard Listesi’nde 48. sırada yer aldı. LeBlanc ve Summerall, dizide oynamadan önce oyunculuk deneyimi olmamasına rağmen Chicken Girls’de başrol olarak rol aldı. Brat, Ağustos 2017’de diziyi YouTube’da yayınladı. Dizi, LeBlanc ve Summerall’ın ilişkisini konu alıyor ve “Attaway Lisesi” adlı lisedeki bir grup arkadaşın ve dansçının günlük yaşamlarına odaklanıyor. Şovun ilk bölümü 10 milyondan fazla YouTube görüntülemesi aldı ve Mayıs 2018 itibarıyla ikinci sezon, bölüm başına 2 milyon ila 4,5 milyon arasında görüntülendi.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 160 cm

Kilo

Kilosu: 46 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-58,5-84 Cm

Burcu

Yay

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu