Ünlü Bilgileri

Shanina Shaik Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Shanina Shaik
Doğum Tarihi: 11 Şubat 1991
Meslek: Model

Shanina Shaik, 11 Şubat 1991 yılında Avustralya’da dünyaya geldi. Shaik’in annesi Kim, ailesi İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra Avustralya’ya göç etti ve Avustralya’da tanıştı, Litvanya kökenlidir. Shaik’in Singapur’da doğan babası Hanif, Pakistan ve Suudi Arabistan kökenlidir. Myer için sekiz yaşındayken modelliğe başladı ve Hyundai için bir TV reklamında yer aldı, ama liseye başladığında durdu ve hızlandırılmış bir programa kabul edildi, sınıf arkadaşlarından bir yıl önce mezun oldu. On beş yaşındayken, başkaları tarafından teşvik edilerek Girlfriend Model Yarışması girdi. Ajanslar onunla ilgilenirken Sydney’e taşınmak için çok gençti, bu yüzden Avustralya’da çıkan make me a supermodel adlı reality show’a katıldı ve ikinci oldu.

Shaik, Müslüman olarak yetiştirildi. 2016 yılında yetiştirilişi hakkında konuşan Şaik, “Müslüman olarak doğdum ve büyüdüm ve çok normal bir yaşam tarzı yaşadım. Babam işime ve anlayışıma çok hoşgörülü davrandı. Ben çok sofistike ve saygılı bir kadınım. Kardeşimle harika bir yaşam tarzım vardı.” dedi.

Shipley & Halmos, Abaete, Mara Hoffman, Lorick, Project Runway, Trovata ve Richie Rich gibi diğer tasarımcılar için yürüdü. Macy’s, Alloy, Avon, Intermix, Urban Outfitters, Lovable, Burda Style, Spiegel, Free People, Bloomingdales, J. C. Penney, Seafolly, Otto, Shop Bop, Sasha Samuel ve Ann Taylor kataloglarında yer aldı. New York Model Management ile sözleşme imzaladıktan kısa bir süre sonra, Shaik Seventeen Magazine ve Men’s Health’in başyazılarında yer aldı. Shaik, Aralık 2015’te gregory “DJ Ruckus” Andrews ile nişanlandı. Nisan 2018’de Bahamalar’da evlendiler. Haziran 2019’da ayrıldılar ve Shaik bir yıllık evlilikten bir ay sonra boşanma davası açtı.

Göz Rengi

Yeşil

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 173 Cm

Kilo

Kilosu: 51 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-58,5-86 Cm

Burcu

Kova

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu