Ünlü Bilgileri

Ruby Rose Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Ruby Rose Langenheim
Doğum Tarihi: 20 Mart 1986
Meslek: Televizyon Sunucusu & DJ & Aktris & Model

Ruby Rose, 20 Mart 1986 yılında Avustralya’da 20 yaşında bekar bir anne ve sanatçı olan Katia Langenheim’ın kızı olarak dünyaya geldi. Küçük bir çocukken sık sık seyahat etti, Victoria, Tazmanya ve Surfers Paradise kırsalında yaşadı ve melbourne’e yerleşti. Gençliğinde University High School ve Footscray City College’a gitti. Rose, Avustralyalı boksör Lionel Rose’un vaftiz kızı ve Avustralya’nın gelibolu askerinin hayatta kalan son askeri olan Alec Campbell’ın torunudur.

Rose ilk olarak 2002’de Girlfriend model aramasına katıldı ve catherine McNeil’den sonra ikinci oldu. 2010 yılında Avustralyalı moda markası Milk and Honey ile bir moda koleksiyonu tasarlamak için işbirliği yaptı. Ruby Rose tarafından tasarlanan Milk and Honey adlı koleksiyonda yıkanmış kot pantolonlar, deri ceketler ve tişörtler yer aldı. Rose ayrıca sokak ayakkabı markası Gallaz ile bir işbirliği koleksiyonu yayımladı. 2014 yılında Rose, Phoebe Dahl ile faircloth Lane giyim yelpazesi için işbirliğine başladı. Vogue Australia, InStyle Magazine, Marie Claire Magazine, Cleo, Cosmopolitan, Maxim, Nylon ve New York’un Inked Magazine gibi moda kapaklarında yer aldı.

Rose, Talkin’ ‘Bout Your Generation’ın ilk bölümünde komedyen Josh Thomas ile birlikte Generation M’yi canlandırdı. 2008’de Avustralya komedi filmi Suite for Fleur’da rol almak üzere seçildi. Ayrıca 2013 yapımı Around the Block filminde Christina Ricci ve Jack Thompson ile birlikte yer aldı.

12 Yaşında eşcinsel olduğunu açıkladı. Zorbalığa uğradığını ve cinselliği ve cinsiyet farkı nedeniyle erkek akranları tarafından sözlü ve fiziksel tacize uğradığını söyledi. Ayrıca çocukken bir akrabası tarafından cinsel tacize uğradı. Rose intihar düşünceleri yaşadı ve 12 yaşında intihara teşebbüs etti. Hayatı boyunca birçok kez intihara teşebbüs ettiğini ve klinik depresyon ve karmaşık travma sonrası stres bozukluğu gibi farklı bozukluklar teşhisi konulduğunu yorumlayarak hayatı boyunca ruh sağlığı sorunlarıyla mücadele ettiğini belirtti. “Ruh sağlığının mücadelelerinden öğrendiğim şey ne kadar güçlü olduğumdur.”” diye ekledi.

Göz Rengi

Açık Yeşil

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 170 Cm

Kilo

Kilosu: 57 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-63,5-89 Cm

Burcu

Balık

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu