Ünlü Bilgileri

Nick Jonas Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Nicholas Jerry Jonas
Doğum Tarihi: 16 Eylül 1992
Meslek: Şarkıcı & Aktör

Nick Jonas, 16 Eylül 1992 yılında ABD’de dünyaya geldi. Küçüklüğünden beri şarkı söylemektedir. Grubu Jonas Brothers, onun iki kardeşi olan Kevin ve Joe’dan oluşmaktadır. Jonas Brothers, grubun en genç üyesinin ve ikinci en küçük kardeş olan Nick’in solo projesiyle başlamıştır. Berberde saçlarını kazıtırken keşfedilmiştir.

Jonas, yedi yaşında Broadway’de oyunculuk yapmaya başladı ve ilk single’ını 2002’de yayınladı; bu , Jonas’ın ağabeyleri Kevin ve Joe ile kurdukları Jonas Brothers olarak bilinen grubu Columbia Records’un dikkatini çekti. Grup, ilk stüdyo albümleri It’s About Time’ı 2006’da Columbia etiketiyle yayınladı. Columbia Records’tan ayrıldıktan ve Hollywood Records ile anlaşma sağladıktan sonra grup, kendi adını taşıyan ikinci stüdyo albümlerini yayınladı.

Jonas, oyunculuk ve müzik kariyerinin dışında çeşitli yönlere yöneldi. 2014 yılında modellik ajansı Wilhelmina Models ile sözleşme imzaladı.

Mayıs 2018’de Jonas, Hintli aktris Priyanka Chopra ile çıkmaya başladı. Jonas ve Chopra, Ağustos 2018’de Mumbai’deki bir Punjabi Roka töreninde nişanlandılar. Aralık 2018’de çift, geleneksel Hindu ve Hıristiyan törenlerinde Jodhpur’daki Umaid Bhawan Sarayı’nda evlendi

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 170 Cm

Kilo

Kilosu: 71 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: Göğüs: 102 Cm, Bel: 81 Cm, Pazı: 35,5 Cm

Burç

Başak Burcu

jenniferlinneaphotography from Denver, CO, USA, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Title Image Credit: jenniferlinneaphotography from Denver, CO, USA, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons, Cropped

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu