Ünlü Bilgileri

Malu Trevejo Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: María Luisa Trevejo
Doğum Tarihi: 15 Ekim 2002
Meslek: Şarkıcı & Dansçı

Malu Trevejo, 15 Ekim 2002 yılında Küba’da dünyaya geldi.

The Fliptones’in yapımcılığını üstlendiği ilk single’ı “Luna Llena”, yayınlandıklarından sonraki yedi hafta içinde 33 milyon kez YouTube’de izlendi. revejo, Pandora Radio’nun 2018 İzlenecek Latin Sanatçılarından biri olarak kabul edildi. Trevejo, albümünün hem İngilizce hem de İspanyolca şarkılar dahil olmak üzere Spanglish olacağını belirtti.

Haziran 2017’de Universal Music Latin Entertainment’ın yan şirketi olan In-Tu Linea ile bir kayıt sözleşmesi imzaladı.

2 Ağustos 2019’da Trevejo, Una Vez Más adlı dört parçalık bir EP yayınladı. Single’ı “Luna Llena”, arka arkaya 2 hafta boyunca Billboard 100 Hot Latin 1. sıraya yükseldi ve böylece ilk iki haftada Altın Rekor ve Çift Platin Rekor’a ulaştı. Ekim 2020’de Trevejo yeni yönetimle anlaştı ve Los Angeles bölgesine taşındı. 18. doğum gününde bir OnlyFans hesabı oluşturarak ilk hafta 37.000’den fazla abone biriktirdi.

5 Nisan’da Instagram üzerinden gerçekleştirilen bir canlı yayın sırasında Trevejo, COVID-19’u “Çin virüsü” olarak adlandırdı ve “Üzgünüm – ırkçı olmaya veya başka bir şey yapmaya çalışmıyorum, ancak her gittiğimde yerde Çinli birini gördüğümde… nefes almayın. ” Yorumu, Asya-Amerikan topluluğunun tepkisini çekti. Yedi saat sonra Trevejo bir özür yayınladı ve “Çinliler hakkında saldırgan bir yorum yaptım … Bunun hakkında pek bir şey bilmiyordum, bu yüzden böyle konuştum, bu yüzden özür dilerim.” dedi. Trevejo ayrıca sosyal medyası aracılığıyla biseksüel olduğunu belirtti.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 163 Cm

Kilo

Kilosu: 50 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-58,5-84 Cm

Burcu

Terazi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu