Ünlü Bilgileri

Lilly Singh Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Lilly Singh
Doğum Tarihi: 26 Eylül 1988
Meslek: YouTuber

Lilly Singh, 26 Eylül 1988 yılında Kanada’da dünyaya geldi. Ailesi, Malwinder Kaur ve Sukhwinder Singh, Hoshiarpur, Pencap, Hindistan’dan göç etti ve onu bir Sih olarak büyüttü. Ablası Tina (1982 doğumlu) aynı zamanda bir YouTuber’dır; kocası ve üç oğluyla aile hayatıyla ilgili videolar yapıyor. Singh çocukken erkek fatma olduğunu söylemiştir.

Ekim 2010’da Singh, “IISuperwomanII” takma adıyla bir YouTube kanalı kurdu. Başlangıçta Singh, ailesinin istediği gibi yüksek okula gitmeyi planlamıştı, ancak YouTube videoları çekmeyi seçti ve YouTube kariyeri ilerlemediği takdirde yüksek lisans okuluna geri döneceğine karar verdi. Aralık 2011’de Singh, “SuperwomanVlogs” adlı ikinci bir kanal oluşturdu. Şimdiki adı “Lilly Singh Vlogs”. Burada günlük aktivitelerini anlatıyor ve videolarından sahne arkası görüntüleri yer alıyor. Vlog’lar yüklemeye başladığı Ağustos 2014’e kadar video yüklemek için ikinci bir kanal olarak kullandı. Singh, 2011’de Speedy Singhs ve Thank You filmlerinde arka plan dansçısı olarak yer aldı.

2014 yılında kanalı New Media Rockstars En İyi 100 Kanal listesinde 39. sırada yer aldı. Aynı yıl Shorty Ödülü ve Streamy Ödülü’ne aday gösterildi. 28 Mayıs’ta Singh, uygulama üzerinde video oluşturmaya başlamak için video paylaşım uygulaması TikTok ile ortaklık yaptı. Kasım 2020 itibariyle, 800.000’den fazla takipçisi ve uygulamada toplam 10 milyondan fazla beğenisi vardır.

Singh, Hindistan ziyaretleri sırasında Pencap mirasıyla güçlü bir bağlantı kurdu. Depresyonla mücadele etti ve duygularıyla başa çıkmanın bir yolu olarak YouTube videoları çekmeye başladı. Genç bir yetişkin olarak, Ontario, Markham’da ailesiyle yaşadı. Şubat 2019’da Singh, sosyal medya aracılığıyla biseksüel olduğunu açıkladı.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

Boyu: 165 Cm

Kilo

Kilosu: 60 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-68.5-89 cm

Burcu

Terazi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu