Ünlü Bilgileri

Khloé Kardashian Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Khloé Alexandra Kardashian
Doğum Tarihi: 27 Haziran 1984
Meslek: Medya Kişiliği & Model

Khloé Kardashian, 27 Haziran 1984 yılında ABD’de dünyaya geldi. Ev hanımı Kris (née Houghton) ve avukat Robert’ın Kızlarıdır. Kourtney ve Kim adında iki ablası ve Rob adında bir erkek kardeşi vardır. Anneleri Hollandalı, İngiliz, İrlandalı ve İskoç kökenlidir ve babaları üçüncü nesil Ermeni Amerikalıdır. Anne ve babası 1991 yılında boşandıktan sonra, annesi 1976 Yaz Olimpiyatları’nı kazanan Caitlyn Jenner (daha önceki ismi Bruce) ile 1991 yılında evlendi. 1994’te babası, cinayet davası sırasında futbolcu O. J. Simpson’ın savunma avukatı olarak kamuoyunun dikkatini çekti.

Şubat 2007’de, kız kardeşi Kim Kardashian ve eski erkek arkadaşı Ray J, Kim Kardashian, Superstar tarafından yapılan bir seks kasedi sızdırıldı ve bu da ailenin popülaritesinin artmasına neden oldu. Aynı yılın sonlarına doğru Khloé; annesi Kris; üvey babası Bruce; kardeşleri Kourtney, Kim ve Rob; ve üvey kız kardeşler Kendall ve Kylie, Keeping Up with the Kardashians adlı reality televizyon dizisinde rol aldılar. Nisan 2009’da, Kardashian ve kız kardeşi Kourtney, Miami, Florida’da bir D-A-S-H mağazasının açılışı için harekete geçecek bir spin-off’ta yıldız olmak için sözleşme imzaladıklarını açıkladılar.

2001 yılında, Kardashian bir araba kazasında travmatik bir beyin hasarı yaşadı. Ön camdan geçti ve şiddetli bir beyin sarsıntısı geçirdi ve uzun süreli hafıza kaybına neden oldu. 27 Eylül 2009’da Kardashian, o dönemde Los Angeles Lakers’ın bir üyesi olan profesyonel basketbolcu Lamar Odom ile evlendi. Çift, Odom’un takım arkadaşı Metta World Peace’in partisinde tanıştıktan tam bir ay sonra evlendi. 13 Aralık 2013’te, aylar süren spekülasyonların ardından Kardashian, Odom’dan boşanma davası açtı. Her iki taraf da Temmuz 2015’te boşanma kağıtlarını imzaladı. Kardashian ve Odom’un boşanması Aralık 2016’da sonuçlandı.

Kardashian basketbolcu Tristan Thompson ile çıkmaktaydı. Kardashian, 12 Nisan 2018’de, Thompson’ın hamileliği sırasında Kardashian’ı aldattığı ortaya çıkınca çıkan tartışmaların ortasında True Thompson adında bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Şubat 2019’da Kardashian ve Thompson, Thompson’ın Kardashian’ı küçük üvey kız kardeşi Kylie Jenner’ın en iyi arkadaşı Jordyn Woods ile aldattığı ortaya çıkınca ayrıldılar.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Koyu Kahverengi ( Doğal)

Boyu

Boyu: 178 Cm

Kilo

Kilosu: 76 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-71-104 Cm

Burcu

Yengeç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu