Ünlü Bilgileri

Keri Hilson Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Keri Lynn Hilson
Doğum Tarihi: 5 Aralık 1982
Meslek: Şarkıcı & Söz Yazarı & Aktris & Dansçı

Boy175 Cm
Kilo59 Kg
Vücut Ölçüleri86-61-89 Cm

Keri Hilson, 5 Aralık 1982 yılında ABD’de dünyaya geldi. Georgia, Decatur’da doğup büyüdü ve gençliğinin çoğunu yapımcı Anthony Dent ile birkaç R&B ve hip hop sanatçısı için söz yazarı ve arka plan vokalisti olarak çalışarak geçirdi. Georgia’daki Oxford College of Emory University’ye devam ederken, Britney Spears, The Pussycat Dolls ve Mary J. Blige gibi sanatçılar için yapım ve şarkı yazarlığı ekibi The Clutch ile şarkı yazmaya devam etti.

2006’da Hilson, Amerikalı rapçi ve yapımcı Timbaland’ın plak şirketi Mosley Music ile sözleşme imzaladı. Onun atılımı 2007’de Timbaland’ın dünya çapında listelerin zirvesine çıkan single’ı “The Way I Are” de göründükten sonra geldi.

HIV ve AIDS ile mücadeleye katkıda bulundu, doğal afetler için çeşitli yardım çabalarına yardımcı oldu ve çeşitli eğitim kuruluşlarına dahil oldu. 2012 yılında Hilson ilk oyunculuk deneyimini romantik komedi filmi Think Like a Man’de yaptı. Başarıları arasında BET Ödülü, MOBO Ödülü, NAACP İmaj Ödülü ve iki Soul Train Müzik Ödülü bulunmaktadır.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Siyah (Doğal)

Boyu

Boyu: 175 Cm

Kilo

Kilosu: 59 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-89 Cm

Burç

Yay Burcu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu