Ünlü Bilgileri

Katherine Langford Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Katherine Langford
Doğum Tarihi: 29 Nisan 1996
Meslek: Aktrist

Katherine Langford, 29 Nisan 1996 yılında Batı Avustralya’da dünyaya gelmiştir. Langford, 2005 yılında Heidi Gölü ile ses derslerine başladı ve klasik , caz ve çağdaş vokal eğitimi aldı. Perth Modern Okulunda okudu ve burada müzik ve drama dersleri aldı, spor kaptanı ve ulusal bir yüzücüydü. Başlangıçta lise döneminde Langford, müzikal tiyatronun yanı sıra tıp ve siyasetle de ilgilendi. 2012 yılında on altı yaşındaki Langford , piyano çalmayı öğrenmesi için ona ilham veren bir Lady Gaga konseri olan Born This Way Ball’a katıldı. Yazdığı üç orijinal şarkıyı söyleyerek kendi videolarını paylaştı.

Liseyi bitirdikten sonra, Langford bir aktrist olmaya kararlıydı. Bununla birlikte, başvurduğu her oyunculuk okulundan reddedildi, çok genç olduğu ve yeterli deneyimine sahip olmadığı gerekçesiyle. Perth’de oyunculuk dersleri ve atölye çalışmalarına katıldı. Daha sonra kendisine ajans aradı. 2014’ten 2015’e kadar Langford, Müzik Tiyatrosu bölümünden Dans ve Tiyatro Sanatları Ana Akademisi’nde okudu ve Godspell yapımında yer aldı. Daha sonra 2015 yılında Ulusal Dramatik Sanatlar Gelişmiş Oyunculuk İkamet Enstitüsüne katılmak için seçilen beş kişiden birisiydi. Aynı yıl Nicholson Ekran Oyunculuk Akademisi’nde eğitim gördü ve 2015 yılında Evita’nın yapımında Juan Perón’un metresinin rolünü canlandırdı.

Langford ilk olarak Story of Miss Oxygen (2015), Imperfect Quadrant (2016) ve Daughter (2016) gibi birkaç küçük bağımsız filmde yer aldı. 12 Eylül 2018’de Langford’un yaklaşan web televizyon dizisi Cursed’de rol aldığı açıklandı. Yeniden hayal edilen bir Arthur dünyasında yer alan Langford, Gölün Leydisi olmak isteyen genç kız olan Nimue’yu canlandırıyor. Seri, Frank Miller ve Tom Wheeler’ın aynı adlı romanından uyarlandı ve 2020’de Netflix’te gösterime girmeye hazırlanıyor.

-Boş zamanlarını müzik yapmak için harcıyor, alışveriş yapmayı ve tüm akrabalarının Avustralya’da yaşadığı için çok özlediği aile toplantılarını seviyor.

  • Lady Gaga onun idolü ve ilham kaynağı olduğunu belirtti.
  • İnstagramda 16,4 milyondan fazla takipçi var

Katherine Langford Boyu ve Kilosu aşağıda yer almıştır.

Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: Açık Kahverengi
Boyu: 166 Cm
Kilo: 61 Kg
Vücut Ölçüleri: 89-69-89 Cm
Burcu: Boğa

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu