Ünlü Bilgileri

Kate Hudson Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu

Tam Adı: Kate Garry Hudson
Doğum Tarihi: 19 Nisan 1979
Meslek: Aktris & Yazar

Kate Hudson, 19 Nisan 1979 yılında Akademi Ödüllü aktris Goldie Hawn ve aktör, komedyen ve müzisyen Bill Hudson’ın kızı olarak Los Angeles, California’da doğdu. Ailesi 18 aylıkken boşandı ve o ve ağabeyi aktör Oliver Hudson, annesi ve annesinin uzun zamandır erkek arkadaşı olan aktör Kurt Russell tarafından Snowmass, Colorado ve Pacific Palisades, California’da büyütüldü.Hudson’ın soyları İtalyan (babaannesinden), Macar-Yahudi (anneannesinden), ve geri kalanı da İngiliz ve biraz Alman karışımıdır. Hudson Yahudi olarak yetiştirildi, annesi gibi Budizm’i de uyguluyor.

1997’de Santa Monica’da bir üniversite hazırlık okulu olan Crossroads’tan mezun oldu. New York Üniversitesi’ne kabul edildi, ancak lisans derecesi yerine oyunculuk kariyerine devam etmeyi seçti. Hudson 11 yaşındayken Santa Monica Playhouse’da sahneye çıktı. İlk filmi Desert Blue’da (1998) yaptı ve ardından romantik komedi 200 Cigarettes’da (1999) rol aldı. Çıkış rolü Cameron Crowe’un yarı otobiyografik draması Almost Famous (2000) filmindeki deneyimli bir grup oyuncusu rolüyle geldi. 2002’de Hudson, tarihi romantizm The Four Feathers’ın yeniden çevriminde, genç bir İngiliz subayın (Heath Ledger oynadığı) nişanlısı olarak yer aldı.

Hudson, performanslarını ilk kez izlerken “Üşüyorum, titriyorum ve terliyorum” diyerek kendisini ekranda görmekten hoşlanmadığını söylüyor. Hudson 2016’da şunları söyledi: “Meditasyon benim için en faydalı ve hayat değiştiren şeydi. Düzenli olarak meditasyon yaptığınızda farkı hissedebilirsiniz.

Göz Rengi

Yeşil

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 168 cm

Kilo

Kilosu: 50 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-58.5-86 cm

Burcu

Koç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu