Ünlü Bilgileri

Karrueche Tran Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Karrueche Tran
Doğum Tarihi: 17 Mayıs 1988
Meslek: Aktrist

Karrueche Tran, 17 Mayıs 1988 yılında Amerika’da dünyaya geldi. Annesi Vietnamlı, babası Afro-Amerikalıdır. Tran liseyi fairfax Lisesi’nde okuduktan sonra okul değiştirdi ve 2006 yılında Birmingham Lisesi’nden mezun oldu.

Tran kişisel bir alışveriş olarak moda sektöründe kariyerine başladı. 2009-2012 yılları arasında Canoga Park, CA’daki Westfield Topanga alışveriş merkezinde bulunan Nordstrom’da çalıştı. İlk olarak 2010 yılında R&B sanatçısı Chris Brown ile çıkmaya başladığında kamuoyunun dikkatini çekti.

Aynı zamanda Tran, yerel markaların fotoğraf çekimlerine katılarak modellik yapmaya başladı ve 2013 Yaz koleksiyonu için sokak giyim markası Crooks and Castles’ın altında kadınlar bölümü lady Crooks’un yüzü oldu. 2013-2016 yılları arasında Emmy ödüllü web dizisi The Bay’de Vivian Johnson rolüyle daha geniş bir kitle kazandı.

Tran, 2010 yılında R&B sanatçısı Chris Brown ile çıkmaya başladı. Çift, Brown’ın eski kız arkadaşı şarkıcı-söz yazarı Rihanna ile barıştığında kısa bir süre ayrıldı. İlişkilerinin sona erdikten sonra Brown ve Tran, Mart 2015’te Brown’ın Nia Guzman ile Royalty adında bir kızları olduğu ortaya çıkınca ilişkilerini sürdürdüler. Şubat 2017’de Tran’a Brown’a karşı 100 metrelik geçici yasaklama emri verdirtti ve sonunda şarkıcıya karşı 5 yıl uzaklaştırma kararı verildi. 2017 yılında eski futbolcu Victor Cruz ile çıkmaya başladı.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

Boyu: 155 Cm

Kilo

Kilosu: 52 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-61-89 Cm

Burcu

Boğa

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu