Ünlü Bilgileri

Justin Timberlake Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Justin Randall Timberlake
Doğum Tarihi: 31 Ocak 1981
Meslek: Şarkıcı & Söz Yazarı & Aktör & Yapımcı

Justin Timberlake, 31 Ocak 1981 yılında ABD’de dünyaya geldi. Memphis ve Millington arasında yer alan Shelby Forest adlı küçük bir yerde büyüdü. Şarkıcılığı seçmesinde Janet Jackson’ın etkisi olduğunu belirtti ve “Sadece durup şarkısını söylemiyordu. Enerjisi ve coşkusu beni büyüledi.” dedi. Timberlake 11 yaşındayken Star Search adlı televizyon programına katıldı; “Justin Randall” adıyla country tarzında şarkılar söyledi.

1990’ların sonunda, ileride tüm zamanların en çok satan erkek müzik gruplarından biri olacak olan ‘N Sync’nin iki solistinden biri ve en genç üyesi olarak ünlendi. Grup müziğe ara verdiğinde Timberlake, solo stüdyo albümleri Justified (2002) ve FutureSex/LoveSounds’u (2006) yayımladı.

2013’te Timberlake, müzik kariyerine üçüncü ve dördüncü stüdyo albümleri The 20/20 Experience ve The 20/20 Experience – 2 of 2 ile devam etti. Timberlake’in çalışmaları kendisine aralarında dokuz Grammy Ödülü ve dört Emmy Ödülü’nün de bulunduğu sayısız ödül kazandırdı. Diğer girişimleri arasında müzik şirketi Tennman Records, moda markası William Rast ve restoranlar Destino ve Southern Hospitality bulunmaktadır.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Açık Kahverengi

Boyu

Boyu: 185 Cm

Kilo

Kilosu: 84 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: Göğüs: 114 Cm, Bel: 81 Cm, Pazı: 41 Cm

Burç

Kova Burcu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu