Ünlü Bilgileri

Jamie Lynn Spears Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Jamie Lynn Marie Spears
Doğum Tarihi: 4 Nisan 1991
Meslek: Aktris & Şarkıcı

Jamie Lynn Spears, 4 Nisan 1991 yılında ABD’de dünyaya geldi. Büyük kardeşleri Bryan ve Britney’dir. Amigo kız olduğu ve basketbol takımının oyun kuruculuğunu yaptığı Parklane Akademisi’ne katıldı.

Şubat 2002’de Spears, ana karakter Lucy Wagner’i canlandıran kız kardeşinin oynadığı Paramount Pictures drama filmi Crossroads’da ilk oyunculuk deneyimini yaptı. Crossroads’un ardından Nickelodeon, All That adlı skeç komedi dizisinin sekizinci sezonunda Spears’ı düzenli olarak rol aldı.

2011’de Spears Nashville’e taşındı ve bir dizi yerel müzik yapımcısıyla bir country müzik albümü üzerinde çalışmaya başladı. 7 Kasım 2011’de Spears, Nashville’deki Rutledge’da küçük bir konser verdi ve kendi yazdığı şarkıları seslendirdi. 25 Kasım 2013’te Spears, ilk single’ı “How Could I Want More”u ilk albümünden yayımladı.

20 Aralık 2007’de OK! dergisi, Spears, erkek arkadaşı Casey Aldridge’den hamile olduğunu duyurdu. O sırada 16 yaşındaydı. İki yıldır çıktığı Aldridge 18 yaşındaydı. Spears, bir nişan yüzüğü takarken görülmesinin ardından Mart 2008’de Aldridge ile nişanlandığını doğruladı. Mayıs 2008’de çift Liberty, Mississippi’ye taşındı ve bir ev satın aldı ve Spears çocuklarını orada büyüteceklerini belirtti. Spears, 19 Haziran 2008’de Mississippi, McComb’daki Southwest Mississippi Bölge Tıp Merkezi’nde ilk kızı Maddie Briann Aldridge’i doğurdu. Spears ve Aldridge, Mart 2009’da nişanlarını iptal ettiler ardından Spears ilişkiyi sonlandırdı. Spears ve Aldridge Ağustos 2010’da barıştı ancak Kasım 2010’da ikinci kez ilişkilerini sonlandırdı.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Saç Rengi

Boyalı Sarışın (Doğal saç rengi açık kahverengi)

Boyu

Boyu: 164 Cm

Kilo

Kilosu: 56 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-63.5-89 cm

Burcu

Koç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu