Ünlü Bilgileri

Isla Fisher Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Isla Lang Fisher
Doğum Tarihi: 3 Şubat 1976
Meslek: Aktris & Yazar

Isla Fisher, 3 Şubat 1976 yılında Elspeth Reid ve Brian Fisher’ın kızı olarak Muscat, Umman’da doğdu. Babası o dönemde Umman’da Birleşmiş Milletler’de bankacı olarak çalışmıştır. Çocukken Fisher ve ailesi, 6 yaşındayken İskoçya’daki Bathgate’e, daha sonra batı Avustralya’nın Perth’ine taşındılar. Dört kardeşi vardır. Annesi ve kardeşleri Atina, Yunanistan’da yaşarken, babası zamanını Frankfurt, Almanya ve Nikaragua arasında geçirdi. Swanbourne İlköğretim Okulu ve Metodist Bayanlar Koleji’ne gitti. Little Shop of Horrors gibi okul yapımlarında başrollerde rol aldı. 21 yaşında Paris’teki L’École Internationale de Théâtre Jacques Lecoq’a gitti ve burada palyaço, pandomim ve commedia dell’arte eğitimi aldı.

Fisher, avustralya televizyonunda ilk kez 9 yaşındayken reklamlarda yer aldı ve profesyonel oyunculuk kariyerine 1993 yılında, çocuk televizyon programları Bay City ve Paradise Beach’te konuk oyuncu rolüyle çıktı. 1994 ve 1997 yılları arasında Avustralya dizisi Home and Away’de anoreksiya geliştiren biseksüel kendine güvensiz genç bir kadın olan Shannon Reed rolünü oynadı. 2002’de Hollywood’a geçti ve scooby-Doo filminde korkak ve tembel olan Shaggy Rogers’ın aşkını canlandırdı. Scooby-Doo olumsuz eleştiriler alsa da, film dünya çapında 275,7 milyon dolar hasılat elde ederek ticari bir başarı elde etti.

Fisher, İngiliz komedyen Sacha Baron Cohen ile 2002’de Sidney’de bir partide tanıştı. İkili 2004 yılında nişanlandı ve 15 Mart 2010’da Paris, Fransa’da bir Yahudi töreninde evlendi. Çiftin 2007, 2010 ve 2015 doğumlu üç çocuğu var. Aile şimdi Londra ve Los Angeles’ta yaşıyor.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Saç Rengi

Kızıl

Boyu

Boyu: 160 Cm

Kilo

Kilosu: 47 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 91-61-89 Cm

Burcu

Kova

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu