Ünlü Bilgileri

Isabela Moner Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Isabela Moner
Doğum Tarihi: 10 Temmuz 2001
Meslek: Aktris & Şarkıcı

Isabela Moner, 10 Temmuz 2001 yılında ABD’de dünyaya geldi. Lima, Peru’da doğan Katherine ve Louisiana’da doğan Patrick Moner’in kızıdır. Moner, İspanyolca’nın ilk dili olduğunu ve ilkokula başladığında İngilizce ile öğrenmeye çalıştığını belirtti ve kendisini Amerikalıdan çok Perulu olarak gördüğünü ekledi. 15 yaşında üniversiteye kabul edildi.

Moner, Shirley Temple ve Judy Garland’ın yer aldığı ve 6 yaşında yerel halk tiyatrosunda başlayan filmlerden esinlenerek çok genç yaştan itibaren aktris olmak istediğini söyledi. Moner Broadway’deki ilk çıkışını 10 yaşındayken Evita’nın prodüksiyonuyla yaptı ve Ricky Martin ile İspanyolca şarkı söyledi. Eylül 2015’te Broadway Records tarafından üretilen Stopping Time adlı bir albüm çıkardı. İlk başrolünü 2014-2016 yılları arasında Nickelodeon televizyon dizisi 100 Things to Do Before High School’da başrolü olan CJ Martin rolüyle oynadı. 2015’te Nickelodeon Original Movie Splitting Adam filminde Lori Collins olarak yer aldı. Moner, 2016 Nickelodeon Original Movie Legends of the Hidden Temple’da başrollerden biri olan Sadie rolüyle rol aldı.

Mayıs 2016’da Moner, Haziran 2017’de gösterime giren Transformers: The Last Knight filminde rol aldı. 2018 yapımı Sicario: Day of the Soldado filminde uyuşturucu karteli başkanının kızını canlandırarak önemli bir rol oynadı.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 155 cm

Kilo

Kilosu: 47 kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-59-86 cm

Burcu

Yengeç

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu