Ünlü Bilgileri

Emma Chamberlain Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Emma Frances Chamberlain
Doğum Tarihi: 22 Mayıs 2001
Meslek: YouTuber

Emma Chamberlain, 22 Mayıs 2001 yılında ABD’de dünyaya geldi. Michael ve Sophia Chamberlain’in kızıdır. San Mateo County’de büyüdü. Tek çocuktur. Ailesi, Emma beş yaşındayken boşandı. San Carlos, Kaliforniya’daki Central Middle School’a ve Belmont’taki Notre Dame Lisesi’ne gitti. İlk yılının ilk döneminde liseden ayrıldı ve California Lisesi Çıkış Sınavı’nı geçtikten sonra mezun oldu.

Chamberlain ilk videoyu 2 Haziran 2017’de YouTube kanalına yükledi. 2017 yazında neredeyse her gün video paylaştı. Sık yükleme programına rağmen, ilk yirmi videosundan sonra sadece 50 abonesi vardı. 27 Temmuz 2017’de We All Owe The Dollar Store An Apology videosunu yayınladı. Video, viral hale gelen ilk videosu oldu ve 1 Ağustos’ta 4.000 olan abone sayısı 30 Ağustos’ta 150.000’e kadar yükseldi. Ardından, kanalı Haziran 2018’e kadar ayda yaklaşık 100.000 yeni abone kazanmaya devam etti. Haziran 2018’de Chamberlain, San Francisco Körfez Bölgesi’nden Los Angeles’a taşındı ve genç YouTuber arkadaşları James Charles ve komedi ikilisi The Dolan Twins ile The Sister Squad’ı kurdu.

Sister Squad üyeleriyle yapılan işbirliği videolarına ek olarak, 2018 yılı boyunca Chamberlain ve Dote ile ilişkili diğer kadın YouTuber’lar Ellie Thumann ve Hannah Meloche, kendi kanallarında birbirlerini gösteren videolar yayınladılar ve üç kişilik gruplarını The Girdies olarak adlandırdılar.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Kahverengi

Boyu

Boyu: 163 cm

Kilo

Kilosu: 51 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-58,5-86 Cm

Burcu

İkizler

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu