Ünlü Bilgileri

Cher Lloyd Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Cher Lloyd
Doğum Tarihi: 28 Temmuz 1993
Meslek: Şarkıcı & Model

Cher Lloyd, 28 Temmuz 1993 yılında İngiltere’de dünyaya geldi. Worcestershire, Malvern’de, ebeveynleri Darren ve Diane ve üç küçük kardeşi Sophie, Josh ve Rosie ile büyüdü. Ailesi Roman kökenlidir ve Lloyd, hayatının ilk yılını genç ebeveynleri ile bir karavanda Galler çevresinde seyahat ederek geçirdi. Now’a konuşan amcası, kökeni nedeniyle sınıf arkadaşları tarafından alay edildiğini ve zorbalığa uğradığını söyledi. Lloyd, The Chase School, Malvern’a ve daha sonra Dyson Perrins Lisesine gitti ve burada sahne sanatları okudu. Tiyatro sanatları okulu Stagecoach’a da katıldı.

2010 yılında The X Factor yedinci serisinde dördüncü oldu. Yedinci serinin finalinin ardından Lloyd, Syco Music’e imza attı. İlk single’ı “Swagger Jagger” Temmuz 2011’de yayınlandı ve UK Singles Chart’a bir numaradan girdi. Lloyd’un Mike Posner ile düet yaptığı ikinci single’ı “With your Love”, 31 Ekim 2011’de yayımlandı ve UK Singles Chart’ta dört numaraya kadar yükseldi. Lloyd, 2011 yılında ABD’li plak şirketi Epic Records ile anlaştı.

Lloyd, Billboard Hot 100 listesinde ilk 20’ye giren “Want U Back” single’ının solo versiyonuyla ABD’de büyük bir başarı elde etti. Ocak 2012’de Lloyd, erkek arkadaşı Craig Monk ile nişanlandığını açıkladı. Mayıs 2018’de ilk çocukları kızı Delilah-Rae dünyaya geldi.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 157 Cm

Kilo

Kilosu: 50 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-58-84 cm

Burcu

Aslan

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu