Ünlü Bilgileri

Camila Mendes – Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Camila Carraro Mendes
Doğum Tarihi: 29 Haziran 1994
Meslek: Model

Camila Mendes, 29 Haziran 1994 yılında Amerika’da dünyaya geldi. Anne ve babası Brezilya’lıdır. Viviane adında bir ablası var. 10 yaşındayken 1 yıl boyunca Brezilya’da yaşadı. Mayıs 2016’da Mendes, New York Üniversitesi Tisch Sanat Okulu’ndan Riverdale’nin yardımcı yıldızı Cole Sprouse ile birlikte mezun oldu. NYU’da şarkıcı Maggie Rogers ile de arkadaş oldu . 2018’de Mendes, Rogers’ın “Give a Little” şarkısının müzik videosunda yer aldı.

Mendes’un ilk oyunculuk kariyeri IKEA için bir reklamda rol alarak başladı. 2016’da Mendes, Archie Comics’e yıkıcı bir bakış olan CW’nin genç drama dizisi Riverdale’de “gümüş dilli lise ikinci sınıf öğrencisi” Veronica Lodge olarak rol aldı Mendes , Aralık 2017’de Kadın Sağlığı ve Şubat 2018’de Cosmopolitan’ın kapağında yer aldı. İlk filmi Mart 2018’de SXSW Festivalinde başlayan The New Romantic’da Morgan karakteri ile rol aldı.

Mendes, Hollywood’da ırkçı önyargıya maruz kaldığını belirtti . Latin Amerika profilli karakterleri seçerken, “Yeterince Latine bakmıyorsunuz” gibi ifadeler duyduğunu bildirdi . Brezilya kökenli bir Amerikalı olan Mendes kendini Latin Amerikalı olarak tanımlıyor.
Camila Mendes Boyu ve Kilosu aşağıda yer almıştır.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

159 Cm

Kilo

54 Kg

Vücut Ölçüleri

89-64-86 Cm

Burcu

Yengeç

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu